slabosť--uzkostna porucha..

Príspevok v téme: slabosť--uzkostna porucha..
mulma

Uz dlhsie trpim slabostou, celeho tela, najprv sa to dalo zvladat,vzdy to bolo len na chvilku,mi prislo zle,na odpadnutie necitila som si nohy a tak..potom sa to dost prudko zhorsilo.. vsetky vysetrenia mam za sebou..na stitnu zlazu mi lekar dal lieky ale povedal ze podla vysledkov by som taketo stavy ani nemala mat..uz som bola aj u psychologicky a povedala , ze to je uzkostna porucha..lenze problem je v tom ze isla na dovolenku na dlhsi cas takze sa to neriesi,medzitym som sa objednala k inemu ale tiez moze najskor az v septembri.. :( ..a ja som sa len chcela opytat ci nemate nahodu nejaku radu co zatial robit lebo nemozem ani chodit von poriadne,iba pred barak a tak..jo,a este zvladam uz aspon chodit autom co mi bolo predtym tiez v nom zle takze aspon nieco.. :) ale uz som naozaj taka dost bezradna tak len keby nahodou.. :/ ..je mi jasne, ze asi nic bez pomoci niekoho ineho mi nepomoze ale tak uz skusam vselico..tak mozno..snaad.. ..ved keby hej tak dakujem aj za nic heh :) ..aspon som sa trochu vykecala ked uz nic ine.. :)

iko

ked mozem poradit, obrat sa co najskor na PSYCHOLOGICKU, NIE!!!!-PSYCHIATRA.Urcite ti pomoze lepsie par pohovor ako branie liekov.Ako ti aj iny pisali, asi to bude psychykou. Dobry psycholog nasadi lieky v nutnosti, alebo ta posle psychiatrovi.

ina

marfuš, tvoje obavy a strach su mi velmi blizke.Ja mam presne tie iste pocity pri deťoch.A tera užaj pri mojej mame, stači aby som na telef. videla jich mena už sa mi trasu nohy, ruky a prva myšlienka je čo sa stalo?V poslednom čase mna velmi vyčerpava ak pravidelne nespim, stači aby som bola jeden večer dlhšie hore po pol noci a už to citim tak že mam take vnutorne chvenie.No ono je to asi aj vekom, už nemam 20 aby som tak ponocovala.Krasny vikend želam!

damaxy

Marfuška ahoj,ked sa človek zle cíti musí si nejako pomôct.Dôležité je byt v pohode,no treba hladat aj iné cesty ako lieky,čo tak si vyliat srdce a popísat ,nemáš tam pri sebe nikoho na debatu,vieš také etetete letetete velmi pomáha.Lieky tohto typu ja snažím sa nepoužívat ale ver,že keby ma tahali anebolo by sa dalo inak,použila by som.

damaxy

mala som návštevu,takže so tu teraz prebehnut čo nové,skalní tu brúsia čo je dobre.Ina a kde by sme sa liečili?Museli by tam byt dva PC a dobrý signál a super kuchár a ešte kvôli mne by museli varit dobrú kávu a kapučíno.Inak nič netreba podcenovat,ale moja oblúbená veta je aby sme nezomreli na tlačovú chybu takže ja tieto písačky až tak vážne neberiem.Raz som mala problémy som myslela s plucami a bola to pretažené a rozvolnené svalstvo chrbta.Na to stačí masér a pocvičit.Pri našich diagnozach ale radšej vylúčit pre pokoj v hlave.

marfuška

Pozdravujem Vás dievčatá.Ina,ked je velmi zle tak si dám polku 1,5 mg Lexaurinu.Ten mi celkom dobre zaberá.Ja neviem,ale niekedy mám také dni,že od rána sa zle cítim a stále si hovorím,že to nič nie a tú tabletku si nedám.A nakoniec ju predsa len užijem,lebo si pomyslím,radšej nech je dobre ako sa trápit.Neviem ako Vy,ale ja si už niekedy pripadám ako blbá.Stačí,že prezvoní syn na telefon,tzn.aby sme mu zavolali a mne sa už roztrasú kolená a pri tom sa nič nedeje.Už ma to aj štve,že na niektoré veci takto reagujem,ale neviem si pomoct.Sú obdobia,kedy vydržím aj týžden,dva,potom mám obd.kedy si ten Lex musím dat a tak stále dokola.

ina

damy, vidim, že si fakt zavisla!?Tiež tu behaš ako ja.Ked som ťa tu zbadala, hned sa mi zlepšila nalada.nepojdeme sa spolu liečiť na zavislosť?

ina

damy take iste ako ti popisujem ja?mne už z toho asi šibne.Tak mi bolo fajn,a teraz som si kupila taky blby časopis a je tam pisané o bolesti z chrbtice.že ked ta boli na hrudnej chrbtici je to vždy predzvesť zlej činnosti srdca, mne sa to zdá strašne dlho, že pocitujem tieto priznaky.Slabosť, unava,ten tlak na hrudi a trpnutie ruky.dufam, že sa nevraciam spať.

damaxy

inuška možno to chce ešte trocha času a prejde,ved ktovie v ktorom závite to ešte behá.Ja som to mávala asi rok také tie pocity.Ty to môžeš mat dlhšie a niekto zasa kratšie.

ina

marfuš a čo si davaš občas?ja už tiež nemavam zachvaty paniky ale niekedy pride na mna taka slabosť a tlak na hrudi ako pred zachvatom až sa bojim aby sa mi to nevratilo.Stale mam niekde v podvedomi strach, že to nie je len psychicke ale že mam niečo so srdcom alebo že je to predzvesť infarktu.Hoci mam porobene všetky vyšetrenia a okrem chrbtice zablokovanej mi nič nie je aj tak to tam mam.Som rada že už to nie je take ako pred niekolkymi mesiacmi ale aj tak to ešte nie je v poriadku.

marfuška

Mulma,aj ja som mala takúto diagnozu pred 4 rokmi.Je dobré vyhladat psychiatra.Najprv som si nevedela predstavit ako tam pojdem,ale teraz som rada.Mala som podobné stavy ako píšeš,mne sa potom ešte pridružilo,že som nemohla jest.Najprv som to riešila cez obvodnú a Neurol.Lenže ked som si ho dala asi 2 dni po sebe,bolo mi dobre, tak som ho neužívala.A bola som potom natom ešte horšie.Tak ma obv.poslala na odb.vyš.Doktorka mi nasadila lieky a tie velmi rýchlo zabrali,som rada že som išla dost zavčasu a nenechala to dojst nejak daleko.Lebo tie stavy som mávala dost dlho,len som nevedela čo sa so mnou robí.Ja som potom skončila aj na PN,lebo som bola absolutne neschopná.Nič som nevládala a stále som len spala.Teraz som už bez liekov,len občas ked sa citim blbo si niečo dám.Prajem Ti vela sily,aby si to všetko zvládla.Ešte Ti napíšem,že ja som zo dna na den ostala PN.Ráno som išla z nočnej domov,kolegyne ma videli úplne v poriadku,doma ma to potom už poriadne drapslo.No a ked som potom volala do práce že som PN tak nik nechápal.Lebo navonok som vyzerala úplne normálne,ale čo sa robilo vo vnútri nik nevedel.Prajem príjemný den.