Zničené,suché vlasy...... pomôžte

asdfjklô

ano, ten olivovy olej odporucam aj ja. abo si treba robit rozne masky a zabaly z medu, mlieka, jablcneho octu, vajicok a toho oleja...
ale v prvom rade to chce poriadne ostrihat, az potom tie masky...

fialocka

Ja som raz som citala v casopise, ze spanielky maju krasne zdrave a leskle vlasy, lebo si ich natieraju olivovym olejom. Staci trochu votriet do vlasov, nechat tak 5 minut a zmyt. Vyskusala som, vlasy su krasne leskle a pripadaju mi aj zdravsie. Aby som vsetok olej z vlasov dostala von, treba ich zmyt dvakrat. Ale mne to pomaha, staci raz za mesiac...

veronika

Mám taky problém.Mám dlhé vlasy asi do polovice chrbta a chcela by som mat este dlhsie, vlasy sa mi vsak velmi stiepia a preto mi nedorastaju dlhsie. ake pripravky mam pouzivat

agina

ajkaa aj ja som z noveho mesta nad vahom. Maju to v Kadernictve Lenka v Mnesiciach.Ak chces podrobnejsie info, napis mi na mail.

kali

Najlepsie pripravky bez chemie na suche vlasy su tie s obsahom vitaminu E. Spytajte sa v lekarni, alebo je taky pripravok kt. sa vola Livon, ale je zahranicny, mozno sa da objednat cez internet. Mne jedna flasticka vydrzi rok a stala ma okolo 200 korun.. U nas vlekarni maju ampulky na peroralne pouzitie, ak nemaju samostatny olej, treba ampulku-tabletku otvorit a sup ho na vlasy. Vitamin E je aj proti starnutiu a je to to najlepsie co existuje, kludne uzivajte aj tablety a jedzte lanove, konopne a sezamove semienka, ktore obsahuju vela naturalnych olejov.

lilun

Biolage z Matrixu maju aj v kadernictve v Trencine, ktore je v Tescu. Ale Biolage je rovnako draha zalezitost ako Loreal Professionnel, sampony stoja nad 300sk Da sa to objednat aj z netu.Pozri ucesy-online.sk

ajkaa

agina ..
ja som z noveho mesta nad vahom ..ale veru neviem ci take kadernictvo je u nas ...
aj ja by som to skusila ,lebo vlasz mam suche ..