Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hormonalny sprej do nosa???????

Príspevok v téme: Hormonalny sprej do nosa???????
somsnezienka

Neviete mi niekto poradit, dnes som bola u alergologicky a som jej hovorila ze sa mi upchava nos..a ten sprej co mam nepomaha..lenze od toho silnejsi sprej je uz len nejaky hormonalny..co si ho strieknem len v nutnom pripade, ale neviem ako sa vola..neviete mi poradit co to vlastne znamena ze je hormonalny?? ake by to mohlo mat na mna ucinky?? A este nieco si vsimla ze pokaslievam aj ked niesom chora, a som jej hovorila ze zvyknem tak pocas dna pokaslievat, potom spomenula nieco so spirometriou, som pocula ze to je nejaky test na zistenie plucnych chorob ako astma..potom mi dala tabletky Singulair, a tam som citala ze to je proti astmatickym priznakom..a ked ich budem brat a potom mi nahodou budu robit tu spirometriu?? nemoze to nejak ovplyvnit testy??? prosim o radu..dakujem

RNG

Spominam ine prirodne prostriedky proti astme, lebo lieky ako Singulair(monoleukast) maju plno skodlivych bocnych ucinkov, ktore nikto nepotrebuje.
Hlavne Quercitin a vitamin C je ucinny, ale pomahaju aj ine, napr bromelain, selen, zinok,dumbier, pupalkovy/borakovy olej a ine.

somsnezienka

no hej..ale ja ani nemam potvrdene ci mam naozaj astmu..ako mavam take problemy ze vecer hlavne pocas zimy..ked sa vraciam domov tak potom tak horsie dycham..ale ja som to este vobec nepovedala mojej alergologicke..len si nahodou vsimla ten kasel..a neviem ci ma posle na spirometriu..to sa treba nejak vopred objednat? alebo nejak tak?..lebo ona mi povedala ze mam normalne prist o 4 tyzdne na dalsiu vakcinu..tak ja neviem...a co ten hormonalny sprej?? aky to je??

RNG

Proti alergiam a astme je dobre brat querciti(2x500 mg) vitamin C(3 gramy, ester C) a pripadne pre istotu 3 x 300 mg oreganoveho oleja, ked astma je vysledkom pritomnosti vyluckov v plucach ci prieduskach alebo nejakych bakterii(streptokoky, stafylokoky, aspergilus pneumoniae a ine)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.