Akné - Damian, Rng, pomozte mi...

Príspevok v téme: Akné - Damian, Rng, pomozte mi...
zufala

Mala som akne na cele(2.-3.stupen), kozna mi dala klyndalomicin(Duac gel), predtym som mala Zineryt, Skinoren, lieh, Aknemicin(zabral len Zineryt na 8 mes., ostatne nie). Duac gel ako tak zabral, ale som vedela ze to bude nakratko, lebo akne sa mi pomalicky zacalo presuvat na lica. Vysadila som ATB a dala si jednodnovu hladovku-pila som len caje a zjdela 3 jablka a vareny zemiak, aby som si na druhy den mohla odobrat moc. Na druhy den som dostala bolesti hlavy akoby pri nizkom tlaku, kt. som aj mala, na dalsi den teplotu. Na treti pouzivania mocu den asi pokozka zaregistrovala ze uz ziadne ATB nedostava, navreli mi na cele skarede cervene hrcky v priebehu 5 hodin. Moc zabral-na 4.den rano tych hrciek bolo podstatne menej a neboli cervene, cca dalsi tyzden som mala cistu plet-len semtam nejaky pupak, obcas aj viac ale bolo to neporovnatelne lepsie. Predvcerom to boli 2 tyzdne co pouzivam moc, na cele som mala pomalicky stale viac pupacikov a hrciek, ale stale to bolo v norme. Akurat vcera rano ked som si umyla plet podla vasej rady studenou vodou, mi po 5 minutach scerveneli vsetky hrcky na licach, o kt. som ani nevedela ze ich mam, a pocas dna ma lica striedavo bud nesvrbeli, alebo nie. Teraz ma svrbia sustavne, su cele vyhadzane, a ja neviem, ci ich stale mam natierat mocom alebo radsej kremovat-ci ich zasiahlo fakt akne alebo su dehydrovane, podotkynam ze som od zaciatku kury natierala celu tvar(nacele az taku mastnu plet nemam-len obycajne vela akne, nos velmi mastny-ale akne ziadne, brada nevelmi mastna-len pupak pred menzesom, lica boli normalne a pri pravidelnom umyti mydlom na nich boli supinky) zo stravy som hned od zaciatku vylucila alebo vyrazne obmedzila vsetko vyprazane, mlieko a mliecne produkty a hlavne sladkosti. Poradte co mam robit? Som velmi zufala a na rodinu som protivna, oni si stale myslia ze mi nieco spravili, ale nemozem im toto vsetko povedat, lebo bud by ti zlahcili alebo sa zhrozili ze sa natieram mocom alebo by sa trapili a aj tak by mi nepomohli. Som neuveritelne zufala a nikdy som nemala horsi stav plet. Zn.pomoc

Zahradazdravia

Koza je parovym organom hrubeho creva, takze pricina problemu s pletou, ci je to akne, ekzemy, psoriaza...je problemom znecistenia hrubeho creva parazitmi, plesnami a ich jedovatymi toxinmi...to iste plati o astmach, alergiach...vzdy je problem na 95% v hrubom creve..vynimocne je aj tam, kde ten problem vidime, ci citime..
Zistite si svoje parazity a dostante ich z tela von, pretoze to nie je len koza, to je cukrovka, rakovina, epilepsia..atd..kazde ochorenie ma svojich povodcov..

www.diagnostika.estranky.sk

Zahradazdravia

Koza je parovym organom hrubeho creva, takze pricina problemu s pletou, ci je to akne, ekzemy, psoriaza...je problemom znecistenia hrubeho creva parazitmi, plesnami a ich jedovatymi toxinmi...to iste plati o astmach, alergiach...vzdy je problem na 95% v hrubom creve..vynimocne je aj tam, kde ten problem vidime, ci citime..
Zistite si svoje parazity a dostante ich z tela von, pretoze to nie je len koza, to je cukrovka, rakovina, epilepsia..atd..kazde ochorenie ma svojich povodcov..

www.diagnostika.estranky.sk

Zahradazdravia

Koza je parovym organom hrubeho creva, takze pricina problemu s pletou, ci je to akne, ekzemy, psoriaza...je problemom znecistenia hrubeho creva parazitmi, plesnami a ich jedovatymi toxinmi...to iste plati o astmach, alergiach...vzdy je problem na 95% v hrubom creve..vynimocne je aj tam, kde ten problem vidime, ci citime..
Zistite si svoje parazity a dostante ich z tela von, pretoze to nie je len koza, to je cukrovka, rakovina, epilepsia..atd..kazde ochorenie ma svojich povodcov..

www.diagnostika.estranky.sk

Zahradazdravia

Koza je parovym organom hrubeho creva, takze pricina problemu s pletou, ci je to akne, ekzemy, psoriaza...je problemom znecistenia hrubeho creva parazitmi, plesnami a ich jedovatymi toxinmi...to iste plati o astmach, alergiach...vzdy je problem na 95% v hrubom creve..vynimocne je aj tam, kde ten problem vidime, ci citime..
Zistite si svoje parazity a dostante ich z tela von, pretoze to nie je len koza, to je cukrovka, rakovina, epilepsia..atd..kazde ochorenie ma svojich povodcov..

www.diagnostika.estranky.sk

Zahradazdravia

Koza je parovym organom hrubeho creva, takze pricina problemu s pletou, ci je to akne, ekzemy, psoriaza...je problemom znecistenia hrubeho creva parazitmi, plesnami a ich jedovatymi toxinmi...to iste plati o astmach, alergiach...vzdy je problem na 95% v hrubom creve..vynimocne je aj tam, kde ten problem vidime, ci citime..
Zistite si svoje parazity a dostante ich z tela von, pretoze to nie je len koza, to je cukrovka, rakovina, epilepsia..atd..kazde ochorenie ma svojich povodcov..

www.diagnostika.estranky.sk

simka111

je možne že kominácia pupalky a zinku spolu s pitim alchemilky upravi tie hormony, ktore ovplyvnuju akne ????

RNG

Borovica, aj lecitin trochu znizi cholesterol ale ovela ucinnejsi je policosanol, 2x10 mg. Je to vytazok z listov cukrovej trstiny.
Vacsie davky lecitinu cistia zily od tukovych a tukovobielkovinnych nanosov, ktorych nasledky su pricinou vyse 50 % smrti(porazky, infarkty, zlyhania organov nedokrvenych cez zapchate cievy)

zuzi

ja som chodila ku koznej na injekciu kazdy tyzden, vola sa to polystafana , to mi zacalo zaberat ale nestihala som kvoli skole chodit na injekciu, tak som zacala brat antikoncepciu a to pomoze na 100 percent. min 3 davky potrebujes.