Krvácanie z konečníka - prosím o pomoc!

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka - prosím o pomoc!
veronika

Od vcera rana vzdy ked si sadnem na WC vyteka mi z konecnika pri zatlaceni jasne cervena krv,vzdy asi tak pol deci.Nemyslim ze su to hemoroidy,nemam ani ziadne bolesti.Mala som len problemy so zapchou tak som uzila 3 dni po sebe fenolax.Nevie niekto co by to mohlo byt???Dufam ze to nie je priznak rakoviny hrubeho creva:-(((Moze to byt tym fenolaxom?

[zruseny12]

Veronika,ja som mala a mam este take problemi,ale je to uz lepsie.A bola som u obvodnej a ona po poslala na chirurgiu.Nie je to nic bolestive,len skor neprijemne,ze je to konecnik...ale inak nicoho sa neboj.Mne vtedy predpisali Detralex.Prajem Ti vela stastia.

veronika

DAKUJEM VSETKYM!Hemoroidy to podla mna nebudu,s tymi som mala problemy v tehotenstve a teraz necitim tie iste priznaky...Este dodam ze uzivam prednison,v pribalovom letaku je to uvedene aj s tym ze sa ma liek hned vysadit...Krvacanie pokracuje aj dnes,asi budem musiet ist zajtra k tomu doktorovi:-(((Neviete ake vysetrenia ma cakaju?

baby

pokial je svetla krv nemalo by to byt vazne, moze to byt aj tou zapchou, urob si sedacie kupele v dubovej kore, cim skor, a zacni pit nechtik, ak jes biele pecivo nejedz, ked sa to nezlepsi za 3 - 5 dni, chod za lekarom, istota je istota, ja toto mavam od 10 rokov :(, ale je to hlavne stravou

flower

ak sa ti to nestava casto, moze ist aj o zle zlozenu stravu. dolezite je jest dostatok vlakniny, probiotik, vela ococia, zeleniny, vela vody. ak to mavas casto, moze ist o hemeroidy a v tom pripade by bolo najlepsie navstivit lekara.

nashira

Su rozne ochorania hrub. creva....netreba mysliet na to najhorsie.Moze to byt aj tou stolicou ak bola tuha a poskodili sa steny creva .Zalezi od mnozstva krvacania.Nasad probiotika to neuskodi len pomoze crev .flore.Ak je nejaky zapal creva da sa to zistit v krvy bol by zvyseny zapalovy parameter.Ak to neprestane v pondelok cupkaj ku ovodnej a ak sa to zhorsi chod na pohotovost.

lˇuba

Podľa všetkého to predsa le budú hemeroidy,ale pre pokoj v duši popros obvoďáka nech ti dá také "kartičky"na kontrolu.