Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

myself

Ahoj susan1108 - ano vacsinou mi je zle kazde rano. Posli e/mailovu adresu alebo naois na bursche@azet.sk, rad pokecam.
Inac ja som ON, nie ONA :}

blesky

Zdravy som rada že som mohla potešiť i ked viem že to nepomôže každému na ten ktorý prípad,ale cítila som potrebu dať to sem,lebo ja som tiež zhánala všetko možné čo by mi pomohlo a viem že topiaci sa aj slamky chytá.A ked to pomôže aspon trochu so rada.Lebo kopu problémov súvisí aj s nedostatočným prekrvením mozgu.

susan1108

citite aj vy v tele takmer neustale taký tras???... vnutorný mikrotras???...alebo ako to nazvať, neviem co s tým robiť...:!a brni alebo stahuje niekomu aj hrdlo???

blesky

Achjáááj,áno sama som si naordinovala,lebosi chcem urobiť kurz a bála som sa ako to zvládnem pri mojej únave a popri tom ako sa mi do ničoho nechce.Je to normálny liek na prekrvenie mozgu,na to aby sa človek mohol lepšie sústrediť a čo je najlepšie môžeš si dať za den aj 10 tabliet,mne stačí jedna,a je netoxický.Závislosť určite nevzniká a účinok to začalo mať povedala by som takmer okamžite,no kým sa ten liek samozrejme "rozložil".A už je aj bez predpisu.

achjáááj

Blesky - to si si "naordinovala" sama, ci ti to odporucil nejaky lekar? a ako dlho trva kym to zacne ucinkovat? nevznika na to zavislost?

zdravy

blesky dakujem ti za tvoj prispevok a za prinos k vseobecnemu napomahaniu boja s psychickou poruchou. este raz dik!

blesky

Ludia objavila som niečo čo mi pomohlo,mám depresiu aj SF,hoci beriem lieky,najväčším problémom bolo u mna unava,malo energie nesúsredenosť a pocit akoby sa mi krútila hlava ale v skutočnosti sa mi nekrútila.Nevedela som nikde dlhšie vydržať,len domov a domov a najradšej by som mala len zavreté oči.Kúpila som si NOOTROPIL 1200 cca 8,50 € a výborne sa doplna s LECITINOM.Odvtedy čo som to začala brať je mi vyrazne lepšie,nepotrebujem ani neurol od strachu.Je jasne že každý máme ten problém subjektívny ale mne to pomohlo nejako vyčistiť hlavu a mám taký jasnejší a nie zatemnený pohlad na svet a lepšie sa mi komunikuje aj mám taký väčší záujem o dianie okolo seba.

susan1108

RNG mam otazku, co myslis sposobuje každe rano do slova brnenie v hlave a tvary a taky tlak a napetie v nej a naval tepla... prichadza to po jedle, ale trva to potom veelmi dlho a myslim, že sa to zhorsuje, ma to nieco s panikou???... lekari nic nenasli, ako inak...je mi pri tom na odpadnutie a stahuje mi krk a v nom mi brni...

myself

RNG - vies poradit ako by mal vyzerat taky denny koktail aby som sa zbavil PP, uzkosti a lahkej depky z toho celeho ?

Ten vitamin D-3 5000UI ma byt denna davka, alebo tri krat denne, atd ?
Rybaci olej - je jedno aky, alebo musi mat tiez urcite specifika ?
A co dalej ? Treba toto kombinovat aj s trezalkou (St John worth) alebo davkami 5 - HTP (5-Hydroxytryptophan)? Ak ano v akej koncentracii ?
A este jeda podstatna otazka, daju sa tieto veci vobec zohnat v nasej milovanej krajine ?
Dakujem