Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

mirusko

este som nieco zabudol.ty co maju vaznejsi stav sa bez AD sa stoho nedostanu.moze to prejst do chronickej PP a potom liecenie trva dlhsie.ja som si to vyskusalna vlastnej kozi.kazdemu je raz lepsie a raz horsie,len my to berieme vaznejsie a zvecsim sledovanim,cim na nas skorej pride atak.mne aj dnes prislo na odpadnutie asi dva krat ale ked si to aspon troch budete menej vsimat,prejde to.mal som aj ja stavi,ze ma aj vysipalo.jasne,ze sa to neda zvladat vzdy ale aspon trochu obmedzit.ja som rad a vazim si,ze mam aspon pol dna pokoj a je mi ako tak.oproti dnom,ked som bol na tom zle cely den.ked si pomislite na to ked vam je dobre a pocitat si dni kedy sa to da zvladat,uvedomite si,ze je to lepsie ako ked sa zacali prejavovat ataky.drzim vsetkym palce pri liecbe.

mirusko

dianka a vsetcy co ste tu.
fajcenie znizuje ucinok ad,aspon mne to povedala odbornicka.niektory tu pisu o neziaducich ucinkoch.nikdy necitajte vedlajsie ucinky lebo my co trpime pp si to tak zafixujeme v mozgu,ze si mislite,ze mate vsetky neziaduce ucinky co pisu v letaku.radsej ich berte a nepozerajte do letaku.odbornik co ti ich predpise vie co ti da a ak sa nieco vazne objavi ako nez.ucinok,poradte sa stym co vam ich predpisal.

ketsut

katka 87 dúfam, že čo si napísala nemyslíš vážne......
tvoju zálubu v čítaní danej literatúry ti nik neberie, ale vidieť, že tvoj príspevok je "od veci".
ked budeš vážne chorá...a niekto ti povie aby si čítala takú literatúru..pritom ty budeš mať rodinu, deti, pôžičku, rozostavaný dom.....nebudeš nič vládať ....tak potom si spomeň čo si tu napísala!!!

Bambulka661

gabi ,ale aj ja som mala vedlajsie ucinky,ale tie treba vydrzat lebo vacsinou to zo zaciatku stav zhorsi bo mas vedlajsie ucinky ktore ale prestanu a AD zacnu zaberat...ja osobne by som to bez liekov nezvladla to viem urcite...nespavostou som trpela aj ja a davali mi zodac a tritico....a teraz uz zaspavam v pohode...ale tritico beriem dalej bo to je jakoby antidepresivum...dianka ja som isla zmenit lieky lebo moja psych.mi dala najjemnejsie Ad ktore mi zabrali prvykrat ....ale ja potrebovala cosi viac sla som knej nebola tam tak ma poslali do nemocnice na prijmove ze tam je doktorka ktora mi moze daco dat...a spytala sa ma ze ci necem ostat v nemocnici ze kym mi nasadi nove lieky ma bude sledovat...a pomohlo mi to...som rada...aj ja fajcim a nemusela by som veru:(...ale tak stym uz asi nenarobime nic len pevna vola ale v nasom stave,...a s chudnutim si teraz nelam hlavu ja som mala 58kg na vysku 175cm,teraz mam 50kg....schudla som...ale prvorade je dat do popredia psychiku a potom ti to casom pride aj priberanie...ono to spolu suvisi,neboj sa niesi sama....ked sa budes citit v poho pride aj pribratie...ale snaz sa papat aj keby ti nechutilo...drzim palec

Katka87

Navrhujem vsetkym, ktori trpia depresiami kupit si knihy o Osviecime a ine z obdobia 2. sv. vojny, co stvarali nacisti. Napr. ja teraz citam knihu "Ďáblovi doktori" kde sa popisuje ako robili na vaznoch pokusy, rezali im telo, infikovali ich roznymi chorobami, su tam zaujimave obrazky, napr. nadoba plna ludskych noh a ruk. Posadili ich do vane s ladovou vodou a nechali tam tam dlho, kym nestratili vedomie. Podali im jedy a sledovali, ako sa zmietaju v krcoch, pena im isla z ust, nechali ich takto trpiet hodiny az kym neumreli. Ak niektori vazni prezili, zvycajne ich prelozili do ineho pokusu. Tym malo co prezili zostali trvale nasledky na cely zivot. Vsetkym s depresiou by som toto dala ako povinne citanie. Nepodcenujem vasu chorobu, moze postihnut hocikoho, ale toto moze dobre fungovat ako liecba sokom.

Dianka 29

BAMBULKA A PRECO SI BOLA V NEMOCNICI?BOLO TI AZ TAK ZLE:-?:-((NEMALA BY SOM NAOZAJ FAJCIT,ALE JE TO DOST TAZKÉ:-(A AJ BY SOM POTREBOVALA PRIBRAT LEBO SOM AJ DOST SCHUDLA:-(

gabi000

Bambulka - nie lieky neberiem :-( aj skom skúšala no po tých horzných vedľajších účinkoch som to vzdala už úplne.

Teraz ma trápi problém "nespavosť"....zaspávam až okolo tretej ráno a o šiestej som už hore.

Bambulka661

dianka ja som prestala fajcit ked bolo moc zle ale zase som zacala ako sa mi polepsilo....ale ja som bola v nemocnici a tam fajcili vsetci a vsetkym to pomahalo ukludnit ich tak zrejme to nevadii...ale lepsie by bolo asi nefajcit...

Dianka 29

o TROSKU SA CITIM LEPSIE:-)LEN ESTE TA DEPRESIA:-((cO S NOU??:-(DOST VELA V POSLEDNEJ DEBE AJ FAJCIM,AJ KRABICKU ZA DEN.VIEM ZE TO JE ZLE ALE MA TO UKLUDNUJE TROSKU.AK BERIM AD MOZE SA FAJCIT???