Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

rena23

Bambulka, velmi Ti drzim palce a, myslim, ze aj ostatni. Spomen si na to, ked bude tazko a URCITE TO ZVLADNES! :-)

rena23

Inak, ked mne bolo najhorsie, stale som vravela terapeutke: "Ja to nedokazem, nevydrzim atd." A ona mi vzdy povedala, ze dokazem, ze ona vie, ze som silna a ze to zvladnem." Mne to velmi pomahalo - dodaval mi silu, ze mi niekto veri. Skuste povedat niekomu blizkemu, nech Vam to vravi, alebo si to napiste nad postel, nad zrkadlo, kdekolvek, alebo aj vsade, ale hlavne tomu uverte, lebo vo Vas ta sila jednoducho je od prirody, len ju treba vydolovat!

Bambulka661

dobre rena pokusim sa zabojovat zajtra zacnem tym ze pojdem ktej doktorke...potom si urobim program doma cvicenie a neskor skusim prechadzku...pokusim sa bojovat...snad budu aj vysledky

rena23

gabi, ked Tvoj priatel nie je ochotny stat pri Tebe, ked je tazko, nestoji za to, aby si snim stracala cas. Zivot prinasa aj tazke chvile a na tie predsa nechces byt sama...

rena23

Bambulka, gabi, vsetci, ktori sme na tom dnes lepsie, sme si presli tym, co prave prezivate Vy. A dostali sme sa z toho tak, ze sme sa strachu nepoddali, ale bojovali sme. Nikomu sa to nepodarilo za den - boli to tyzdne az mesiace, pocas ktorych bolo casto velmi tazko, ale nevzdali sme to. Bambulka, Tebe tu uz tolko ludi dalo vela dobrych rad a stale nic, len si stazujes a lutujes sa. Takto sa nevyliecis a ziadny zazrak neexistuje - len pevna vola. Keby si mala deti, chodila do roboty a pod. MUSELA by si sa prekonavat, ale kedze nemusis, radsej hladas dovody, preco sa to neda. Skus si stanovit nejaky pevny rozvrh dna, v ktorom budes mat presne poznacene, kedy co budes robit (vratane stale dlhsich prechadzok!!!) a dodrzat ho, nech by Ti bolo ako zle, aj keby si mala pocit, ze odpadnes, alebo zomries, pretoze sa to nestane - je to len v Tvojej hlave. Vidis, kolko je tu ludi, ktori Ta podporuju a drzia Ti palce, ale nevybojuje to za Teba nikto - TO MUSIS LEN TY SAMA!

Bambulka661

palenka snazim sa chodit aj na prechadzky s priatelom vtedy sa rozpravame moc nato nemyslim a zvladam to,ale ked mam ist sam aje tu ten strach.a to chvenie sa...no a zajtra urcite nepojdem sama a dakujem :)

jenni791

ahojte ďakujem za podporu dcera má 9 a mám aj dve maldšie deti tí žiju so mnou a s priarelom na východe krajiny a staršia dcera býva u mnažela na západe nechce mi ju dat už to trvá vyše roka ten rozvod , on sa o nu nestará tak vypisujem na sudy a tak..a chodím k psychiatrovi dal mi tritico 1a štvrť večer a Eliceu 1 ráno no a tie myšlienky že sa zblázim a tak mám stále aj ten pocit ked som v obchode že mi začne šibať alebo tak..dnes som si dala polku neurolu ked som išla von tak bolo o čosi lepšie ale aj tak ..je mi hrozne

RNG

Palenka, popisujes nie depresiu, ale tetaniu+ nedostatok mineralov alebo CO2(hyperventilacia zo stresu)
Zialbohu lekari si to casto mylia....

palenka

a všetko čo pišete bušenie srdca,točenie hlavy,bolesti noh...aj ja to mavam,bude to dobre,len sa netreba vzdavat...

palenka

kočky nevzdavajte to,je to tažke viem to tiež s tým bojujem,bambulka daj si zavezok jeden den chod len kusok von,druhý si daj o par krokov dalej a tak pokračuj stale aj ked po jednom kroku,ak maš niekoho kto s tebou pojde tak sa rozpravajte zabudneš na strach a budeš sa sustredit čo sa rozpravate,mne to pomaha,aj ked ja som mala tiež problem ist dnes na nakup,ale predýchala som si a zvladla som to,už ked nič tak aspon smeti idem vyniest..nevzdavajte to ale určite treba ist k lekarovi...zajtra napiš ako si to zvladla,budem na teba mysliet a určite to zvladneš,a popros aby šiel niekto s tebou...držim palce..