Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

potockova

Ako sa to vezme ze prvykrat, zacalo to pred dvoma rokmi, brala som ,lieky, potom som bola rok nemozem povedat ze ok, ale zvladala som to a teraz sa to zas strasne zhorsilo, berem uz druhy mesiac LENUXIN a pre moj klud mam stale v kabelke Frontin.. Co presne beries ty?

potockova

ja 24 .. a to som si nikdy nevedela vysvetlit ze preco sakra, sak mam este malo na to aby som takto prezila zivot a aj to ma podporilo v tom aby som bojovala, chcem uz dni zit a nie ich prezivat, tesit sa na vecer kedy konecne zaspim,,

Bambulka661

rena a zozeniem to normalne v lekarni???a uzivala si to spolo s coaxilom?nebude si to nejako skodit?ked to budem uzivat spolocne??
gugugu teraz od aprila uz vymenne listky netreba vezmi si kartu a chod sam odseba...

gugugu

zdravim, chcem sa spytat, ci treba ist najprv normalnemu obvodakovi a ten ma niekam posle, ale mam ist rovno k psychologovi alebo psychiatrovi? vobec neviem ako to chodi.. ale nerada by som isla k nasmu obvodnemu :(

rena23

Skus to Stressease, ked som ho brala, citila som sa najlepsie odkedy som mala diagnostikovanu tuto poruchu. Su tam B-cka, ale aj mineraly, ktore pomahaju pri nasich problemoch - skus pozriet sem: www.prirodna-lekaren.sk

Bambulka661

potockova plne ti rozumiem,..ja pokial som doma nie sama tak je mi celkom fajn.ale akonahle ostanem sama je to horsie a hlavne ked mam dakam ist...veru je to smutne ze by sme si mali uzivat zivot a bavit sa a nas postihne toto ale tak choroba si nevybera ale sak neboj my ju porazime :)) mas to prvykrat??uzivas daco?

Bambulka661

rena aj mne chuti zeleny caj dokonca su rozne prichute ktore mi chutia ale tentokrat som ostala verna len klasickemu zelenemu caju bez prichute..cole,kave a vsetkemu s kofeinom sa veru vyhybam aj ja...
a skusim teda tie vitaminy B...to kludne stacia i tie bkomplex?take som uz kedysi uzivala...

potockova

ja 24 .. a to som si nikdy nevedela vysvetlit ze preco sakra, sak mam este malo na to aby som takto prezila zivot a aj to ma podporilo v tom aby som bojovala, chcem uz dni zit a nie ich prezivat, tesit sa na vecer kedy konecne zaspim,,

Bambulka661

potockova tak ja som sa toho radsej vzdala,aspon si setrim zdravie a usetrim eurace:DD...mam 23a ty?
RNG denne si dam jednu salku zeleneho caja snad mi ta troska kofeinu neuskodi..
a ten vitamin stress b nieje nejaky skodlivy?chcela by som ho skusit.na prechadzky sa snazim chodit aj na dlhsie a myslim ze mam okolo seba dost optimistickych ludi...ja som celkovo taky blazonko ze robim stale somarinky a rada sa smejem cize pokial sa necitim uplne zle alebo mi nepride zle tak mi je fajn a snazim sa smiat sa...ale samozrejme pridu namna i tie depky ked si myslim ze je vsetko zle ze sa neuzdravym atd atd...