Depresia a panicka porucha

Súvisiaci obsah

Bambulka661

potockova kofein som vyradila nepijem uz kavu aj fajcit som prestala ale dala som si dneska zeleny caj ten obsahuje vraj kofein ale nie vela neviem teda ..neostalo mi ponom zle tak snad mi nebude robit skodu

deni6789

ahojte vsetky. pridam sa aj k vasim prispevkom. mala som 31,ked mi mama zomrela z jedneho dna na druhy. milovala som ju. v nedelu sme este spolu telefonovali,v pondelok behom par minut navzdy odisla. v tom case som bola v piatom mesiaci tehotenstva. vtedy sa to vsetko zacalo.

potockova

Rena no vidis sama dobre vies co robit, trosku sa venovat aj sebe, takze sup sup do toho :)
Bambulka, kofein by som ti neradila, mne kava vyvolava take stavy ze neviem kde je sever,, ale zas trochu kofoly mi pomaha, tak asi fakt len trosku s tym kofeinom :)

Bambulka661

baby akou formou beriete tie vitaminy B?a jake vlastne?ja som pocula ze dobry je aj zeleny caj ale vnom je kofein je vlastne kofein dobry na uzkost a depresiu??mozem ho pit?

rena23

potockova, mas pravdu, alternativy skusam, na ake len narazim, B-cka beriem, ale mozno je to aj tym, ze v poslednej dobe mam na seba malo casu. Asi by som mala spomalit. Drzme si palce, snad uz bude len lepsie! :-)

potockova

Inak zacalo to ked som mala 22.. 4 roky som mala za priatela cloveka, ktory ma psychicky tyral, nikam nepustal, no proste strasne, nevedela som sa od neho odputat a ked bolo konecne dobre a bez neho tak mi pred ocami odpadla moja mama, modre pery, nepritomny pohlad, bol to pre mna strasny sok a vsetko to zacalo..

potockova

Rena23 dakujem, je to urcite lepsie, nie najlepsie, ale snazim sa sustredit na to ze je lepsie.. Mam vyhladnutu aj dobru psychologicku, len sa obavam kvoli praci, sef je dost primitivny a neviem co by som si vymyslala kam stale chodim, on je trosku mimo..
Co sa tyka tvojho vysadzania tak drzim stale palce, nepripustaj si tie derealizacie, alebo skus pocas vysadzania zvysit davku vitaminu B alebo nieco kvazi alternativneho mozno to bude lepsie.. Co sa tyka stresov to pozna asi kazdy, ale hlavne sa neobavaj, normalne vysadzaj tabletky a zi ako s nimi,, ako som uz spominala ja ked som vysadzala coaxil som si vsugerovala do hlavy ze ich proste nechcem brat a bez nich mi bude lepsie a fakt to tak aj bolo.. :) takze hor sa do toho, nebudeme predsa stale len v obavach a v tom istom kolotoci :)

Bambulka661

rena ja som mala 21 zomrel mi tragicky brat a chvilku bolo vsetko uplne v pohode a po par mesiacoch som dotoho vhupla...neviem preco az casom ale stalo sa....

rena23

Viete, co by ma zaujimalo? Od kolkych rokov trpite panickou poruchou a ci viete povedat, co ju vyvolalo. Piseme tu o vselicom, ale mozno prave o pricinach malo, mozno, keby sme sa nad tym zamyslel, skor si dokazeme pomoct. Skuste napisat. Ja som mala 34, velmi neocakavane som sa rozisla s priatelom a o 2 tyzdne prisiel prvy zachvat. Ako to bolo u Vas?