Pre MJANIK

mjanik

roses-áno-používajú sa body na uchu,buď sa ihličky napichnú a zalepia a pacientka ich nosí,alebos napichnú a nechajú sa tam iba 15 min-ja používam tento spôsob

roses

Mohli by ste mi povedať niečo viac o chudnutí pomocou akupunktúry?Niečo málo som už počula o ihlách do ucha.

noel

janik - ja sa ti cudujem, ze vobec takym utociacim ludom odpisujes, nechaj to tak, proste sa niekto rozhodol, ze bude do teba rypat, tak sa mu otoc chrbatom.
A mimo toho, aj ked som este na akupunkture nikdy nebola, dik, ze radis na tomto fore

agina

Ja som bola na akupunkture, nie u MJaníka, ale u MUDr. Gabrhela z Trencina, ktory je naozaj majster svojho fachu.Vtedy som potrebovala schudnut.Napichal mi dve ihly do ucha a za mesiac som schudla 3,5 kg. Ja na akupunkturu nedam dopustit. Moj sef takisto mal zle spanie a akupunktura mu dost pomohla.Uz po jednom sedeni. Totiz rozdiel je v tom, vychytat tie spravne body a nie kazdy akupunkturista ich ovlada, preto sa robi viacero sedeni...

mjanik

antiakupunktúra-posledná moja rada-daj si trocha práce,choď do knižníc požičaj si aspoň 3-4 knihy O AKUPUNKTúRE,preštuduj ich,isto budeš múdrejší a nebudeš tu vypisovať takéto hlúposti a ľudom budeš potom dávať múdre rady

antijanik

Mjanik,neviem preco este existuju lekari.Ved ty ich zastupis vo vsetkom.Vsade radis akupunkturu a pri tom dobre vies,ze akupunktura vsetko nevyriesi.Na vsetkych forach necitam nic ine,len-mjanik-akupunktura to vyriesi.Uz konecne porad aj nieco normalne a netahaj ludom medove fuzy.Pochybujem,ze mjanik by sa vyznal v akupunkture,pretoze potom by nepisal na fora blbosti-chce to akupunkturu-schladit zaludok-akupunktura to spravi.Podla mjanika pomaha akupunktura aj na hemeroidy:)))))))))))))))A ked mu jeden pan napisal,ze uz bol na troch akupunkturach a nic tak ostal v nemom uuuuzase so slovom nechapem.Je to na fore,takze sa to da vyhladat.

rokaa

Lea02, ešte ťa bolí píšťala, lebo aj mna bolííí.Kosť ťa bolí? Ja sa bojím aby som nemala nejakú račku.