Genitalny herpes

Príspevok v téme: Genitalny herpes
laelian

Dostala som pred vianocami genitalny herpes. Nikdy predtym som herpes nemala a ani moj partner. Nechape to ani moja gynekologicka ani kozna lekarka. Moj snubenec bol prvym a jedinym mojim sexsualnym partnerom. Priebeh ochorenia som mala velmi neprijemny. Navyse studujem momentalne na vymennom pobyte v zahranici a musela som sa vracat domov. Bolo to strasne. Preslo to po dvoch tyzdnoch, ale ja od vtedy trpnem a pri kazdom neprijemnejsom pocite v tejto oblasti panikarim. Velmi sa bojim, ze sa mi to vrati. Hanbim sa lebo vsade sa pise ze je to pohlavna choroba a ja aj ked som v tom nevinne sa citim necista a je mi to neprijemne aj pred lekarmi aj blizkymi ludmi...neviem to lepsie opisat. Existuju nejake pripravky na prevenciu tohoto ochorenia? ako casto sa opakuju recidivy ak mate skusenosti? a navyse sa chceme v blizkej dobe usilovat o babetko a ja sa bojim ze to moze mat nan nejaky vplyv...

zena

Mile zeny, prave som sa zoznamila s realitou, co znamena genitalny herpes. uz styri dni mam neuveritelne bolesti, plazim sa po zemi, nemozem cikat a dokonca si ani sadnut. je to nieco sialene!!!!!!!!!!
mna mrzi len jedno, nemozeme si my zeny za to same???
UZIVANIM HORMONALNEJ ANTIKONCEPCIE SME ROZMAZNALI MUZOV, ktori prirodzene stratili zodpovednost za skody pachane nechranenym sexualnym stykom. ja a ani moj partner sme celych sedem rokov herpes nemali, prirodzene sme sa chranili prezervativom.
po rozchode sa mi ponukol sex v priebehu jedneho roku hadam dvadsatkrat. pri kazdom lepsom spoznani z muza vypadlo, ze ako je mozne, ze neberiem hormonalnu antikoncepciu, ze sex s prezervativom je nepohodlny. odkedy som si nasla noveho partnera s heslom "vsak spravim sa mimo, ked uz nemozes zjest aspon jednu pilulu denne" mam iba same vytoky a problemy. moj sexualny zivot s prezervativom bol viac ako uzasny pocas celych sedem rokov, teraz mam styk "pohodlny" bez prezervativu a nemam ziadny v dosledku neustalych problemov!!!!!!!!!

ZENY!!!! MYSLITE HLAVNE NA SEBA A NIE NA POHODLIE MUZA, KRUTO SOM DOPLATILA NA TO SVOJIM ZDRAVIM A UZ JE NESKORO PLAKAT!!!!!!!!!!! VYBERAJTE SI PAARTNEROV ZODPOVEDNEJSIE, NIE JE TO HANBA...........

lujziana

Mile zeny, prave som sa zoznamila s realitou, co znamena genitalny herpes. uz styri dni mam neuveritelne bolesti, plazim sa po zemi, nemozem cikat a dokonca si ani sadnut. je to nieco sialene!!!!!!!!!!
mna mrzi len jedno, nemozeme si my zeny za to same???
UZIVANIM HORMONALNEJ ANTIKONCEPCIE SME ROZMAZNALI MUZOV, ktori prirodzene stratili zodpovednost za skody pachane nechranenym sexualnym stykom. ja a ani moj partner sme celych sedem rokov herpes nemali, prirodzene sme sa chranili prezervativom.
po rozchode sa mi ponukol sex v priebehu jedneho roku hadam dvadsatkrat. pri kazdom lepsom spoznani z muza vypadlo, ze ako je mozne, ze neberiem hormonalnu antikoncepciu, ze sex s prezervativom je nepohodlny. odkedy som si nasla noveho partnera s heslom "vsak spravim sa mimo, ked uz nemozes zjest aspon jednu pilulu denne" mam iba same vytoky a problemy. moj sexualny zivot s prezervativom bol viac ako uzasny pocas celych sedem rokov, teraz mam styk "pohodlny" bez prezervativu a nemam ziadny v dosledku neustalych problemov!!!!!!!!!

ZENY!!!! MYSLITE HLAVNE NA SEBA A NIE NA POHODLIE MUZA, KRUTO SOM DOPLATILA NA TO SVOJIM ZDRAVIM A UZ JE NESKORO PLAKAT!!!!!!!!!!! VYBERAJTE SI PAARTNEROV ZODPOVEDNEJSIE, NIE JE TO HANBA...........

katka_PO

chcela by som sa opytat ci je potrebne navstivit pri vypuknuti genitalneho herpesu lekára alebo postaci aj domacia liecba.

zuziacik83

Neboj, ja mam gen. herpes. Pocas tehotenstva som to nastastie nedostala..myslim vysyp sa neobjavil. To by som sa velmi bala hlavne v prvom trimestri. Papala som prenatalne vitaminy a myslela pozitivne. ALE!!! tri dni po porode co som bola aj nastrihnuta a potrhana..proste hroza aj bez heprpesu som nemohla sediet som dostala herpes. KATASTROFA to bola, ledva som bola schopna kojit, ale rychlo zabrali antovirotika, tak sme to zvladli. Porodnik mi povedal, ze som to dostala pre oslabenie organizmu porodom, ze sa to dalo cakat. Vysyp mavam tak raz za rok. Netusim ako som to inac dostala, manzel to nemal nikdy, bol bol jediny sex. partner. No a nevravel ani ze by to mala niektora z jeho byvalych...ale neriesim to proste uz. Berem to ako ze niekto to ma na ustach niekto medzi nohami...co uz..drzim vsetkym s herpesom palce nech sa to vracia cim menej

xenidlo

Herpes je neprijemny, u mna je spustacom menstruacia a stress. Nie vzdy je to drsne. Mam to od minulej znamosti spred par rokov, a myslim ze o tom ani netusi. Terajsi priatel to vie, ale u neho sa to neprejavuje a dufam ani nebude. Neberiem na to lieky, pretoze aj tak to neznicia, ale obavam sa ako to bude ked budem tehotna a budem mat rodit?

rita23

aaaaaaaaa, dakujem, ci som to mala aj opuchnute, to teda uz neviem realne posudit. Ostatne priznaky som uz opisala. Az dojdem domov, tak sa spytam na to mojej doktorky, co na to povie. Dufam, ze som to mala prvy a aj poslednykrat v zivote.

aaaaaaaaaaaa

to zistis iba na zaklade krvnych testov, prip. ak by sa ti to zopakovalo, tak z priameho steru z vyrazky. Nechcem ta strasit, ale ja som to prvy krat mala tiez hrozne bolestive, mala som problem sediet a mala som to aj opuchnute. Priznakom su aj opuchnute slabiny. Ak si tie opuchnute nemala, tak to zrejme nie je herpes. Chod na krvne testy a budes si ista. Takto ti ani gynekolog neporadi, pretoze uz teraz ziadne priznaky nemas. Vela stastia a daj vediet ako si dopadla.

rita23

Poradte mi, ci je to herpes. Asi pred mesiacom som mala drobnych asi 7 vyrazok ci pluzgierikov, ci co to bolo, po celej oblasti vaginy. Priserne to bolelo, nachylne na pohyb, dotyk, vsetko. Nedalo sa mi poriadne sediet, ked som kracala, tak som chodila len pomaly alebo krivajuc. Proste strasne bolesti. Kedze som v CR, nedalo sa mi ist k lekarke. Mala som doma canesten (lebo mavam problemy s kvasinkami), tym som si to par dni natierala a vyrazky sa stratili. Prosim vyvratte mi, ze je to tu tolko spominany herpes.:(

aaaaaaaaaaaa

dakujem za radu, zijem v zahranici a vsetky vitaminove doplnky su tu dost drahe. Gynekologicka mi poradila brat vitamin C a 3x denne echinaceu a nestresovat sa. Vsimla som si ze v obidvoch pripadoch ked som mala tuto chorobu, bola som mimoriadne vystresovana, mozno to bolo spustacom. Takze uvidim...najradsej by som to uz nikdy nedostala.