Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si vyvolať menštruáciu?

lolipopp

tak to by aj mna zaujimalo. uz mi meska vyse tyzdna a stale mam pocit ze uz pride no stale nic =( tehotna (dufam!) nie som s priatelom ked sme to skusali tak sa mu ani nepodarilo do mna vniknut ja viem je to absolutne nelogicke ale ked vam meska uz vyse tyzdna menzes tak vam trosku zredne... prosim upokojte ma ze pride =(

sosa

Ahojte, prosím o radu :)Menštruácia mi mešká 23 dní a som zúfala..Posledné 2 dni ma sem tam mierne bolí v podbrušku.Ešte som nemala sex a nemala by som mať ani pretrhnutu panensku blanu . Priatel mi s viac-menej utretou rukou od spermatu prešiel cez povrch pošvy, A bojím sa žeby som mohla byť tehotná.Kedže do takých veciach sa ešte nevyznam :) prosím o diskretnosť :) dakujem

Janka :-***

Takže nemám sa čoho báť ano .. lebo tzeraz to je už 3 či 4 den .. no dakujem a to ked do 15 nepride ta vtedy treba íísť nie..?? číí..??

Janka :-***

ahojte mám 12 rokov.. a velmi ma trápy že už asi 1-2 roky mam výtok .. a asi predvčerom ma strašne začalo bolieť brucho a kríže ... ale menzes nikde . Velmi ma trápy lebo už ma nebavi čakat z bolestamičomam robiť..:( :( prosím pomožte mi .:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.