Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Flaky po aknéé...

Príspevok v téme: Flaky po aknéé...
martinho

prosim poradte...používal som vselijake cistiace prostriedky na plet...nepomahalo nic mal som ete viac teraz si umývam len ladovou vodou rano aj vecer aj ked mam mastnu plet a este si davam na noc alpu sriedenu svodou si natriem na tampon a vycistim nou plet....a stare vyrážky a flaky nechcu zmiznuut:( ...raz začas sa vyhodi teraz daka vyrážka..ale je to lepsie omnoho ako predtýým tak poradteee..co stýým?

aloe

Viem poradiť:prírodné čisté aloe vera, duratnakatka@zoznam.sk,ak chcete.Keď sa pupáky vytláčajú, neskôr môžu zostať jazvy.Mám kolegu, ktorý to v mladosti robil a teraz má tvár hrozne dorobenú.

mat_pav

ja osobne sa raz do týždna naparujem nad horúcou vodou a povytláčam si pupáky. Tak tiť je dôležité neškrabať si tvár a potom ísť ku kožnému ak to nepomôže.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.