Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

Mimi2

Boli ste niekto druhý krat na operácii špičky nosa, lebo ste si chceli dať ešte doupraviť nejaku malu nesúmernosť na špičke nosa (chrupavky napr...) a namiesto toho aby to bolo lepšie, to bolo ešte horšie?

macicka6

Ahojte :-)..chcem Vas poprosit o radu.Chcela by som ist na plastiku nosa asi to bude mudr.Marsal.Ma niekto skusenosti s nim?

vlcik

Caute baby,

Po operacii ma spicka klesnut- Chcem sa spytat, ci sa niektorej stalo, ze spicka vobec neklesla a zostala v pozicii ako po zlozeni dlahy?

cabesita

Ahojte prosim poradte mi niekto komu robili iba makke casti v okoli spicky,ako je to s opuchom a modrinami? a kto v KOSICIACH to robi pekne??? mozete pisat aj na cabesita@azet.sk