Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

cheequix

Baby, tak ja to mam uz po vcerajsku stastlivo za sebou. Teraz uz len cakat, aky bude vysledok. Dalo sa to zvladnut v poho, len ta tamponada mi strasne ide na nervy. Dychanie ustami ma zabija:-((((

ax ax

ALEXIS: .. ahoj prosím ťa mohla by si mi poslať tvoje foto. pred a po operacii,?? lebo aj ja zvazujem plastiku nosa ale bojim sa..:(( na gucciprada@azet.sk

atalienka

plastika nosa: no pekne, tak to nemáš nič príjemného, hm neviem dúfam, že teraz teraz sa ti to podarí, to je hrôza, a akú peknú stránku si dali....

plastika nosa

ahojte vsetci,
Tento prispevok je moja vlastna skusenost a mozno pomoze tym, ktori sa rozhoduju ci podstupit esteticku operaciu nosa alebo nie. Kazdopadne si treba byt vedomy vsetkych rizik..Tu je moj pribeh..
Podrobila som sa estickej operacie nosa na klinike Esthetic, kde operaciu previedla MUDr.Jezovitova Helena. Mala som taky maly hrb na nose, ktory som chcela "zarovnat" a trocha zdvihnut spicku nosa (bolo to po vzajomnej dohode s doktorkou, co vlastne aj sama navrhla a ja som suhlasila) Po operacii som si vsimla ze mi MUDr. Jezovitova prilis zmensila a zuzila nos, co vyzeralo sice pekne ale nedokazala som dychat nosom. Mala som a teda stale mam nefunkcny nos!! Podrobila som sa dalsej operacie vybocenej priehradky, ktoru taktiez vykonala MUDr. Jezovitova. Operacia sa nepodarila a MUDr. Jezovitova mi sposobila perforaciu septa cca 1 cm (cize jednoducho povedane mam dieru v priehradke). Teraz cakam na kompletnu rekonstrukciu nosa v nemocnici, kedze ani prva ani druha operacia nedopadla dobre. Pre tych, ktori sa rozhodujete pre esteticku operaciu nosa si dokladne zvazte vyber chirurga.