Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

monitaa

cheequix tak nevadi... nemam aktiv mms, možno budes vedieť poslať aj na mail kym . mi daju dole sadru, alebo možno mi to niekto nastavi, tak si to potom vymenime vzajomne... ja sa už táááák tesim naozaj. heh to je čakať jak na novy zivot. ako nie že by som vyzerala jak ježibaba, ale ked som videla fotky ostatnych bab čo to maju tak to je neuveritelna zmena. krasne ženy a ide len o maly kusoček.

monitaa

cheequix a ostatne baby, nemohli by ste mi tiež poslať nejake foto? mne budu tiež robiť vo stvrtok spičku v ke chirmed, bol tam niekto z vas?

cheequix

atalienka: vies co, ten opuch nie je taky hrozny, mozno to viac citit, ako vidiet. Ked mi robil tvrde casti, tak vtedy bol opuch ovela vacsi. Bolo to viditelne hlavne pri koreni nosa. Tentokrat mam napuchnutu hlavne spicku, ale nic strasne.
Mam ti teda poslat tu fotku? Ak chces, posli mi na moju mailovu adresu - cheequiX@azet.sk - nejaky tel. kontakt, lebo ako som uz pisala, mam to ulozene len v telefone (fotka pred operaciou spicky a po)

atalienka

cheequix: no a ja počítam tak 2-3 týždne pn:-O, to chodíš aj s opuchnutým nosom? Ja robím s ľudmi, nemôžem vyzerať divno:-O