Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

Laura S

triska

moje okolie na plastiku reagovalo velmi pozitivne, kazdy mi hovoril, ze ako som opeknela :o)Na plastiku som isla tajne a s vysledku boli prekvapeny. Na prvej operacii som bola ked som mala 22rokov ( kost ), na druhej operacii ( spicka nosa ) som bola v 25 rokoch. Jazvy nemam ziadne, ani bolesti som nemala ziadne, akurat som mala zopar modrin a opuch po operacii spicky nosa a vela modrin a dlahu na nose 2 tyzdne po opracii kosti. Podla mna je urcite lepsia celkova anestezia. Nezvladla by som vnimat to vsetko :o)

triska

ahojte ....chcela by som sa spytat par veciciek ...zee vlastneako na plastiku reagovala vase okolie.....v kolkych rokoch ste to podstupili.....mate po operaci jazvicky.....bolela vlastne operacie...co je lepsie lokalka alebo celkova...pjosiim odpovede...vopred dakujem

cheequix

atalienka: Ved presne toto aj mne napadlo, ze ma posle k nejakemu doktorovi u nas, nech mi to vyberie on. A ja by som sa musela trepat na polikliniku s takym nosom. Samozrejme cez den, lebo vtedy doktor ordinuje. A vtedy je tam aj najviac ludi. Ale chvalabohu, doveroval mojim schopnostiam:-)

atalienka

cheequix: ďakujem, ved to aj ja mam B.B. tak na 2 hodky autom skoro:-(, ale dovolil mi to vybrať v rámci bydliska, to pôjdem cez čakáren taká otrasná? Do kelu, najradšej by som tam išla ked je tma:-), no uvidím ale fajn že to nebolí ani nič také, lebo načo tolko stresu:_)

cheequix

atalienka: vybratie tamponady neboli, ale pre mna osobne to bolo maximalne neprijemne. Mne to dovolil vybrat si samej, lebo ja som uz raz nos robeny mala, takze predpokladal, ze to pre mna uz nebude nic nove. A kvoli tomu by som sa musela prehanat do BB. Trochu som sa toho bala, ale je to rychla zalezitost.

atelieka

cheequix: to vybratie tamponády bolí? To som ani nevedela, do kelu, alebo no je to len nepríjemné? Daj vedieť a ozaj to si si mohla vybrať sama?hm

cheequix

atalienka: A veru, ze som mu fotku zobrala:-)Ale to bolo pri konzultacii a do operacie si uz iste nepamatal. Ja som mu vsak zdoraznovala, ze nechcem nejaku "umelinu" ako napr. Monika Agreby:-( Co sa tyka tamponady...pre mna des. Kazal mi ju vybrat si teraz v sobotu (cize som ich mala mat 5 dni), ale ja som ju vybrala uz vcera. No nebolo to nic prijemne, ale ten pocit dychat nosom, stoji za to:-)

atalienka

cheequix: ahoj no super, máš pokoj aspon, mna to len čaká a tiež som zvedavá ako to celé dopadne. Asi si mu nedávala fotky a tak, že? Lebo ja neviem ked prídem spraví mi vnútro potom vonkajšok chcem prirodzene a nie umelo, vieš teraz ked si viacej všímam a tak, tak vidím u niektoých báb že majú plastiku:-( asi sa na to moc zameriavam. Tie tampony otras, že? A ako dlho ich musíš mať,mne povedal že asi 2 dni

sepin

Dobry den prosim vas kto vam robil tie operacie nosa ???? a kolko to stalo ked chcem odstranit iba hrbolcek??? dakujem