Kedze mam PPP mala by som abstinovat?

Príspevok v téme: Kedze mam PPP mala by som abstinovat?
zazie2112

Na tuto otazku by som potrebovala fakt vediet vas nazor, asi ajnazor odbornika, moja mama tvrdi, ze vela pijem a som na najlepsej ceste sa od bulimie prepracovat k alkoholizmu,je pravda ze pijem kazdy den, ale niekedy len jedno dve piva, nevnimam to ako problem. Myslite si, ze staci pitie obmedzit, alebo sa zo mna musi stat abstinent ako to chce moja mamtka?(ktora si tiez rada vypije...)Musim to riesit takto radikalne?Neviemsi to predstavit-furt cista hlava,dost krute.

zazie2112

Hej to poznam, lebo ked sa snazim len tak lenosit napada ma chut prezierat sa a byt furt v pohybe nezvladam, ja som ten typ, ze si rada ja knihu citam, dobry film kuknem, kecam s ludmi a bez poharika si to neviem predstavit, a neviem co oni na to povedia...ale co uz, uvidim.

tish

ja sa tiez nejako snazim zmenit sposob zivota ale nejak sa v tom motam...neviem oddychovat, akonahle som len tak hned sa v hlave spusta ten blby pokazeny pazravy motor :( a zase ked neoddychujem je to tiez zle...

zazie2112

To ako sa hovori, cigy aj alkohol vyhodis von oknom ale jest musis!Mne to pripada, ako taky zacarovany kruh, ze prestanes zvracat(moj pripad)zacnem fajcit a pit a bojim sa, ze ked prestanem pit aj fajcit, zacnem sa prejedat. Ale asi by som mala hlavne zmenit sposob zivota a byt viac aktivnejsia, aj to je moj problem.

suannka

ja osobne som tiez nepoznala svoju hranicu.ale zazie,ak budes velmi nieco chciet,tak to dosiahnes.ver tomu.ja som tiez najskor neverila.Inac tisch,ja som tiez bola zavisla aj na cigaretach,teraz uz 7 mesiacov som nemala ani jednu,ale znova ma to chyta a bojim sa ze zas zacnem.tiez som podobne tak krabicku za na den potrebovala,dakedy aj viac.