streptokok hemolyticky

RNG

Jogurt ma menej nez milion zivych kvasnych probiotickych kultur.
Kapsule probiotik maju miliardy z viacerych kultur.
A dobre su chranene proti zaludocnym kyselinam, tie znicia vacsinu nechranenych v jogurte.
V crevach je okolo 500 miliard.
Takze z tohoto je jasne, ze ked potrebujes seriozne osidlit creva spravnymi bakteriami, nielen bakteriami mliecneho kvasenia, pouzivaj dobre a silne probioticke zmesy

lienkalenka7

Probiotika? napr. jogurty a? Dá sa GSE kúpiť bežne v lekárni? ... prikladám aj môj email aby si mi to mohol poslať tam lenka.novotna@centrum.sk Ešte raz veľmi ďakujem za rady :)

RNG

Ospen je vysokodavkovy penicilin(fenoxymetylpenicilin alebo druh V peniciliny)), spravny vyber na tvoju infekciu v krku.
Je ucinny, ale vynici dokladne aj uzitocne bakterie, probiotika a pre to ak ich okamzite neobnovis, mas riziko kvasnych infekcii a plesni.
GSE mozno brat spolu s nim, cim sa ti riziko plesni podstatne znizi a samotny GSE je silne antimokrobialny(to zahrnuje aj zabijanie bakterii, ako streptokoky.
Po pozivani tohoto antibiotika nezabudni aspon tyzden pouzivat kazdodenne probiotika.
Konkretne znacky na odporucenie mozem dat len sukromne na tvoj e-mail

lienkalenka7

Vidím RNG že sa vyznáš. Bola som u krčeného a dal mi tabletky ospen 1500 3x denne. Ale rada by som sa opýtala či nemôžem používať aj to GSE? Dá sa to normálne kúpiť v lekárni? Aká je približná cena? Aké s tým máš skúsenosti? dík za info

RNG

GSE=grapefruit seed extract=vytazok z grapefruitovych semien.
Je to komercna znacka obsahujuca 33% CIRTICIDALU, patentovanej latky
velmi silne antimikrobialnej(zabija bakterie, virusy, plesne, kvasne infekcie, niektore parazity),
pricom je ludskemu telu uplne neskodna=potravinovy doplnok.
Davkovanie je 30 kvapiek do 1/2 l vody, pit postupne pocas dna.

Oreganovy olej moze byt ako koncentrat tekuty, riedeny s olivovym olejom alebo vo forme zelatinovych toboliek.
Tekuty(rozriedeny najmenej 100 ku 1) je dobry ,a zapalu mandli, ake neprijemny na oralne davky.
Preto mam radsej tobolky, ktore sa daju lahko prehltnut v klinicky ucinnych davkach.Tak ich mam aj ja v mojich obchodoch.
Davkovanie je 3x300 mg=3x2 tobolky, vzdy s jedlom!, je to korenina, divoky pamajoran.