Ako privodit menstruaciu?

studentka biologie

Dobry den

nechcem nikoho urazit, ale velmi silno pochybujem, ze cerveno vino alebo horuci kupel zabera. Menstruacny cyklus je v celku zlozity proces, ktory ma niekolko faz. Tieto fazy su ovplyvnovane hormonmi (napr. estrogen, progesteron atd) a nie horucim kupelom a podobnymi vecami. Cize ak ma uz aj nieco vyvolat menstruaciu, musi to ovplyvnit hladinu hormonov v tele.

pralinka

ja viem taku vec od starkej ze...koprovy caj...zalejes koprove semienka (asi tak tri cajove lyzicky)horucou vodou...to je vsetko...este v ten den to dostanes

kvapky

mne tu raz jedna baba poradila 3x denne svedske kvapky dve lyzicky do caju. ako znie to strelene to priznavam, ale meskalo mi to tyzden, tehotna som byt nemohla, mala som ist lyzovat o par dni a potrebovala som to dostat, tak som to skusila. vecer prvykrat, nasledujuci den cely som si 3x dala tie svedske kvapky do caju a fakt som to dostala. a podozrivo ani nebola bolestiva. mne to vazne zabralo... alebo to potom mozn oaj bolo o tej pssychike ze som verila ze ju uz dostanem a fakt prisla. neviem,. mozes skusit ak checs. vela statia. pa