Uzlina na krku

Príspevok v téme: Uzlina na krku
virtual_p3x

moj 3 a pol rocny syn ma na pravej strane krku hmatatelnu uzlinu velkosti ceresne.Ked otoci celou hlavou do lava je aj viditelna.Uzlinu ma uz asi 2 a pol roka,mozno aj dlhsie a za ten cas sa patrne zvacsila.Boli sme s nim na roznych vysetreniach ale lekari na povedali ze to nieje nic vazne a moze to byt s chorob ktore prekonal ako zapal pluc,zapal ucha a caste zapaly hrdla.Kedze uzlina rokmi neustupuje skor narasta ma obavy o jeho zdravie.

RNG

Uzliny, hrcky hyperplazie, cysty, tumory myomy....Vsetky tieto nepotrebne tkaniva telo rozbija enzymami a pre to mu treba enzymami pomoct.
Tj bratim enzymov na prazdny zaludok(enzymaticke cistenie) alebo/a branim extra jodu, ktory je potrebny pri vytvarani vlastnych telesnych enzymov.

ria sa

Môj 4r, syn má tiež takúto uzlinu na krku veľkú ako čerešňa a keď otočí hlavu veľmi ju vidieť. Ani neviem kedy sa presne zjavila, muselo to byť zrazu, inak by som si ju všimla skôr. Lekárka mu ju prehmatala a povedala, že to nič nie je, pokiaľ sa hýbe, že nie je nejako prirastená a zatiaľ sme preto ďalej nepodnikli nič. Brat ju má tiež,má 29,ale už mu ju vôbec nevidieť, len ju cítiť. Lekárka pri malom tiež tvrdila, že to je z prekonaných chorôb a tých bolo a žiaľ ešte je veru dosť, najnovšie nás trápia mandle.

sazib

Ahoj

Moj syn mal tiez uzlinu na krku a zistili mu toxocarozu. Bol sice prelieceny ale uzliny mu ostali a uz aj ostanu.

blanka

nas 3rocny syn ma tiez na krku uzlinu ako sosovicu ked otoci hlavu tiez ju vidno.obvodna lekarka ma poslala na krcne a tam mi povedala ze ked sa to nezvacsuje a nieje citliva na dotyk tak to nic nieje.syn je dost aktivni a ze u takych deti je to normalne ze maju zvecsene uzliny.tak neviem ci to mam brat normalne alebo mam snim ist na niejake odbornejsie vysetrenie.prosim o radu,bojim sa aby sa to nezanedbalo a potom uz bude neskoro chodit po vysetreniech.dakujem

beata

moj syn mal tiež na krku hmatatelnu uzlinu a boli sme na infekčnej ambulanciií urobili špeciálné vyšetrenia ako je TORCH vyšetrenie a tkanivové vyšetrenie krvi posielané do košíc

ivkam

Ahoj Kikusska, chcem ta velmi pekne poprosit aby si mi nejako stucne popisala ak je to mozne priebeh liecby po zisteni choroby, mojmu priatelovi tiez teraz diagnostikovali tuto chorobu a je to dost tazke kedze nic o tom nevieme....dakujem velmi pekne.Ivka.

kikusska

hm... ja som takyto problem mala 2 mesiace, nemala som ziadne bolesti, vsetko bolo v pohode az na viditelnu uzlinu na krku, kazdy lekar tvrdil, ze je to normalne, ze to casom zmizne, no aj napriek tomu dala som si ju vyoperovat, po histologii ma cakala neprijemna sprava - rakovina lymfatickych uzlin