Kontaktné šošovky - pocit suchého oka

opti free

tak to netusim, mala som ich len raz a neviem zlozenie naspamat, ale urcite neobsahuju nic take, co by mohlo poskodit. aj ked mne sa nezdal ten efekt taky ako ked som pouzila roztok, nemala som oci tolko zvlhcene, proste mne to nerobilo moc dobre, ale je to individualne.

age44

ak to mas na skatulke, tak ok. ale naozaj, ja si uplne vystacim s roztokom. vsak vyskusaj aj ten visine, skus aj roztok, potom nam napis, co ti viac pomohlo.

opti free

missso a mas kvapky alebo ampulky? mozno uz zacali vyrabat aj kvapky, ale mne - to bolo cca pred pol rokom v lekarni povedali, ze Visine ma len ampulky na kontaktne sosovky. Ale ak to tak je na krabicke uvedene, musi to tak aj byt, lebo to by im inak stiahli z regalov, nechcela som ta zmiast :)

opti free

vsetky roztoky, ktore sa pouzivaju na "uskladnenie" sosoviek, mozes pouzivat aj na nakvapkanie do oka. Ved uz len ked si ich vyberas a davas do oka, su este tak trochu "zamocene" tymto roztokom, ja si ich este niekolko krat tym aj oplachnem.

opti free

visine vyraba viacero druhov kvapiek a jeden jediny sa da pouzit a predavaju ho aj s tym zamerom-priamo na kontaktne sosovky, je aj pre to davkovany v ampulkach, aby sa nestavalo, ze si ho nechas otvoreny aj mesiac, dva a veselo pouzivas. Nemaju ho ale vsade. To co myslis ty je asi visine na suche citlive oci-kvapky a tie skutocne nie su na kontaktne sosovky.