Mám komplexy - krivý nos

Príspevok v téme: Mám komplexy - krivý nos
leilinka

joooj mna uz z mojho kriveho nosa porazi :(( ja uz mam z toho normalne depky ... ja som sa snazila s tym zmierit a nemysliet na to a zameriavat sa na to co je pekne na mne.. ale neda sa ! neda sa ho nevsimat... vsak je na viditelnom mieste.. najvyraznejsia crta tvare.. neda sa len tak skryt.. ani opticky zmensit :(( je to strasnee.. preco prave ja ? s malymi prsiami som sa zmierila,uz na to kaslem.. ale s tym nosom neviem co spravit.... uz som s nim pretrpela 17 rokov... na zakladke bolo par urazok kvoli nosu, ale nic moc.. aj teraz sa najde par ludi ... ale MNE to vadi proste... uz sa dakedy normalne bojim chodit do spolocnosti...viem,mozno ze si to len nahovorim do hlavy ze kazdy na mna kuka aj ked to tak nie je.... aj ked mi nejaky chlapec povie ze sa mu pacim a tak, si vzdy myslim ze si zo mna len robi srandu, vsak kto by sa ukazoval s takym nosorozcom ako som ja :(( fakt mam dakedy take dni, ked na to furt myslim a hnevam sa na otca po kom mam ten skvely nos.. ale preco prave ja ? preco ho nema brat ? on je chlapec, jemu by to az tak nevadilo.. ale nee.. on ma pekny nostek, len jaaa :(( ooch.. ja uz fak neviem co s tym... neviete nejake rady ? dajake triky ? aky uces alebo cim ho zamaskovat hmm ? moje sebavedomie je uz aj tak nulove,a ten nos.. jaaaaj.. tak uz je pod nulou :(( ......... inac som usmievave dievca a je so mnou sranda aj vsetko, aj kamosov mam.. ale proste neznasam ked si ma ludia pamataju podla nosa.. ze jouu pozri to je tota s tym krivym nosom a bla bla :( proste zle mi to padne...

Luci123456789

Ahoj je mi 16 let.Měla bych v pohodě nos až na to že je na něm veliký hrbol který každý vidí.
I přesto mají o mne kluci zájem.Dokonce říkají že jsem nejhezčí ze třídy což je opravdu dost divné.
Kde jsou ty časy kde jsem měla ten malý roztomilý nosík.všem s krásnym rovným nosem moc závidím.Snažím se mít ráda ale někdy to prostě nejde.
Snad se stane zázrak v který strašně moc věřím.

Moireal

Az ked budu ludia nuteni tahat za jeden koniec sa toto zmeni. Teraz sa strasne presadzuje individualizacia a tak to potom vyzera. Ja si myslim, ze kazdy clovek na svete ma komplexy, malokto ma ale gule si to priznat.:D

Podaktori to riesia youtuberovanim a dokazuju si tak ze su doleziti. Nemozes nic od druhych cakat dnes. Je to smutne ale je to tak, zijeme v temnej dobe. Ale snad sa to zmeni. Verim tomu. :) Ty len zi tak ze sama pre seba si tym, kto ma pravo vytvarat o sebe sudy, prijimat ich, alebo ich menit k svojej spokojnosti. Priatela ber ako spolocnika. A pokial mozno,snaz sa vytazit sama zo seba to najlepsie. Akekolvek prednosti a talenty. Musis sa sa zacat vnimat zo sirsej perspektivy. A potom ta zacne aj okolie lepsie vnimat, lebo bude vediet, ze si hodnotna bytost. Hodnotna si sice aj tak, ale okolie sa nauci po tebe opakovat a tebe sa bude pacit, co budes vidiet. :)

Smutok89

Ja uz mam pocit, ze kazdy vokol ich vytvara. Nikto nevie za nic pochvalit, ocenit, len kritizovat a robit si srandu. Mozno su niektore veci fakt myslene len s humorom, ale clovek ako ja s nulovym sebavedomim to berie uplne inac, osobne, aj ked sa snazim tvarit, ze nie. V duchu to boli. Aspon keby som mala partnera, ktory by ma vedel ocenit, alebo nejak mi s tym pomoct. Aj ked az takto podrobne som to s nim nerozoberala. Je mi to velmi trapne.

Moireal

Smutok, je mi luto, ze ti rodina vyrabala komplexy. Mne robili to iste. Tiez vkuse postava, postava, nemas pas a mas siroke boky. Tak som sa naucila ofrflavat sa aj sama a to viac ako dost. Pride mi vtipne ako sa potom okolie, rodina cuduje, ze clovek nema sebavedomie. No kde ho asi ma nabrat, ked ho najblizsi zrazali dole. Seriozne,stinala by som hlavy za vyrabanie komplexov svojim detom. Zato, ze oni sami so sebou neboli spokojni, ventilovali si to na detoch, pripadne surodenci na mladsich. Ajajaj, skody narobia a potom sa s tym clovek musi sam pasovat, ak sa nechce v dospelosti utrapit k smrti. Drzim palce vsetkym, aby sa im podarilo citit k sebe lasku a prijatie. A hlavne, kaslat na nazory druhych, cim skor si to jedinec uvedomi, tym skor ma sancu v zivote nieco dosiahnut, Ludia nic dobre druhym nedopraju. Je jedno, ci je to rodina, ci cudzi. Toto pochopia len taki, ktorych sny boli vdaka druhym usliapane. Ale nevzdavajte sa. Vsetci sme krasni, len to musime prijat ako fakt. :)

Smutok89

Co vam poviem, vidim, ze vela z nas ma komplexy. Ja tiez, divny nos, sem tam akne, presiroke boky, vecny problem s vahou. Nikdy som sa necitila byt pekna, aj ked mi to sem tam niekto povedal, nikdy som tomu neverila. Mozno to koreni z decstva, pametam si, ked ako 10 rocna som s rodicmi nakupovala oblecenie a mama mi vybrala nejake saty a ked ma v nich zbadala, sa zhrozila a povedala, ze na mna sa neda nic kupit, ze vyzeram strasne. Bolo vela takych veci, brat sa mi v decstve stale vysmieval, za zuby, za plet, za vahu. Ked som mala cca 16 rokov, bola som konecne chuda, potom som to zase posala a zacala priberat, vtedy som sa dopocula ako mama o mne hovori, ze zase priberam ako diva svina. Su to mozno somariny, ktore tak myslene neboli, alebo ja som velmi vztahovacna, neviem ale podlomene sebavedomie mi zostalo do dnes. Mam sice uz tri roky priatela, ale ten mi tiez nikdy nic pekne nepovie, aj ked sme sa uz o tom par krat rozpravali, nic. Niekedy si kupim nieco nove na seba a pridem sa mu ukazat, tak ho to bud nezaujima, alebo mi povie, ze nevie ako v tom vyzeram. Asi vyzeram vo vsetkom zle. A vcera, som si po dlhom dlhom case natocila vlasy, a fakt som sa z toho tesila, citila som sa dobre, pekne, ale dlho to nevydrzalo, vonku s partiou ma cakal len vysmech, ako vzdy. Ja viem, ze vyzor nieje dolezity, ale zdrave sebavedomie je, a to ja nemam. Mam o sebe velmi negativne nazory, ktore sa stale stupnuju. Neznasam sa, svoju postavu, svoju tvar, niekedy sa prejem a idem to vyvratit...

Sadness89

Co vam poviem, vidim, ze vela z nas ma komplexy. Ja tiez, divny nos, sem tam akne, presiroke boky, vecny problem s vahou. Nikdy som sa necitila byt pekna, aj ked mi to sem tam niekto povedal, nikdy som tomu neverila. Mozno to koreni z decstva, pametam si, ked ako 10 rocna som s rodicmi nakupovala oblecenie a mama mi vybrala nejake saty a ked ma v nich zbadala, sa zhrozila a povedala, ze na mna sa neda nic kupit, ze vyzeram strasne. Bolo vela takych veci, brat sa mi v decstve stale vysmieval, za zuby, za plet, za vahu. Ked som mala cca 16 rokov, bola som konecne chuda, potom som to zase posala a zacala priberat, vtedy som sa dopocula ako mama o mne hovori, ze zase priberam ako diva svina. Su to mozno somariny, ktore tak myslene neboli, alebo ja som velmi vztahovacna, neviem ale podlomene sebavedomie mi zostalo do dnes. Mam sice uz tri roky priatela, ale ten mi tiez nikdy nic pekne nepovie, aj ked sme sa uz o tom par krat rozpravali, nic. Niekedy si kupim nieco nove na seba a pridem sa mu ukazat, tak ho to bud nezaujima, alebo mi povie, ze nevie ako v tom vyzeram. Asi vyzeram vo vsetkom zle. A vcera, som si po dlhom dlhom case natocila vlasy, a fakt som sa z toho tesila, citila som sa dobre, pekne, ale dlho to nevydrzalo, vonku s partiou ma cakal len vysmech, ako vzdy. Ja viem, ze vyzor nieje dolezity, ale zdrave sebavedomie je, a to ja nemam. Mam o sebe velmi negativne nazory, ktore sa stale stupnuju. Neznasam sa, svoju postavu, svoju tvar, niekedy sa prejem a idem to vyvratit...

sadness89

Co vam poviem, vidim, ze vela z nas ma komplexy. Ja tiez, divny nos, sem tam akne, presiroke boky, vecny problem s vahou. Nikdy som sa necitila byt pekna, aj ked mi to sem tam niekto povedal, nikdy som tomu neverila. Mozno to koreni z decstva, pametam si, ked ako 10 rocna som s rodicmi nakupovala oblecenie a mama mi vybrala nejake saty a ked ma v nich zbadala, sa zhrozila a povedala, ze na mna sa neda nic kupit, ze vyzeram strasne. Bolo vela takych veci, brat sa mi v decstve stale vysmieval, za zuby, za plet, za vahu. Ked som mala cca 16 rokov, bola som konecne chuda, potom som to zase posala a zacala priberat, vtedy som sa dopocula ako mama o mne hovori, ze zase priberam ako diva svina. Su to mozno somariny, ktore tak myslene neboli, alebo ja som velmi vztahovacna, neviem ale podlomene sebavedomie mi zostalo do dnes. Mam sice uz tri roky priatela, ale ten mi tiez nikdy nic pekne nepovie, aj ked sme sa uz o tom par krat rozpravali, nic. Niekedy si kupim nieco nove na seba a pridem sa mu ukazat, tak ho to bud nezaujima, alebo mi povie, ze nevie ako v tom vyzeram. Asi vyzeram vo vsetkom zle. A vcera, som si po dlhom dlhom case natocila vlasy, a fakt som sa z toho tesila, citila som sa dobre, pekne, ale dlho to nevydrzalo, vonku s partiou ma cakal len vysmech, ako vzdy. Ja viem, ze vyzor nieje dolezity, ale zdrave sebavedomie je, a to ja nemam. Mam o sebe velmi negativne nazory, ktore sa stale stupnuju. Neznasam sa, svoju postavu, svoju tvar, niekedy sa prejem a idem to vyvratit...