hladam kamaratku na chudnutie...

lucinda18

teraz 66. nevyzeram zasa az tak starsne ake hrozne je to cislo, ale chcem byt pekna a mat uplne ploche brusko. ale momentalne skusam tie cviky na boky co som tu nasla v jednej rubrike a mam pocit ze pomahaju

Endiska

no, tak ti drzim palce... isto to zvladnes :) ja tiez ked som v sstrrese tak vsetko jem :( ..ale snad to vyjde :)
inak aj mojim cielom je 55 kg ...kolko vazis teraz?

lucinda18

ahoj endiska, no ja som schudla kilo... nedzrim ziadnu dietu len sa snazim jest zdravo, ale u nas doma sa to neda a teraz som pod velkym stresom v skole, caka ma matura a prijimacky. vcera mi doslo ze uz v aprili, tak ja neviem ci to este dlho vydrzim a dokazem schudnut... a to osm 11.3. chcela vazit 55kg... asi sa mi to enpdoari :((

Endiska

ahojte :)
no ako sa vam dari? este chudnete, ci ste sa na to vykaslali?

no, tak ja som mala uz par krizovych dni, a vtedy som zjedla vsetko co mi prislo pod ruku... ale inak myslim, ze sa celkom drzim :) snazim sa dodrziavat 90 dnovu rozl. dietu, no a uz som dala dole 3 kg :) (po 2 tyzdnoch)

tak, cakam na vase spravy :)

vaall

ahojte babky dnes som bola trochu leniva ale som rada ze ste tu no ono je to tak my co sme nizsii vypadame smiesne ked priberieme ale snad sa nam to podari aby sme do leta schudli ved mam plnu skrinu letnych sukni a velky zadok v nich nie je ktovie co:-D Zajtra bude snad pekne tak pôjdem behat a baby cica nezer nech je nase heslo:-D

lucinda18

vaall, no ja byvam dost dalej, v ziline. ja tiez nie som prislis vysoka, len 162cm, ale posledny rok som pribrala 10kg. akoze obleciem si obtiahnute veci, mam len take, ale nie vzdy to vyzera az tak pekne ako by som chcela. nerobi mi to problem, ide v tom aj tak, ale s vedomim ze by som mohla byt chudsia ak by som sa snazila. ak chces, zaregistruj sa na wanda.sk a tam si mozme pisat. je tam aj taka sekcia ze dietnicek.. to mi pripomenulo ze dnes som si etse nezapisala co som jedla...

vaall

male mestecko pri zarnovici co ste dnes robili? ja som bola konecne behat bola som saantukovana po clenky ale bolo to super!nemam komplex len niektorí ludia ved to poznate aj v robote mam take kolegyne oni su fajn ale chudnutie neuznavaju a ja by som potrebovala tahuna ale snad to zvladneme !!aj mam taku blbu postavu som drobec 154 cm tak zatial a piste paa

vlado 05

ja vlastne nemám podľa BMI nadváhu, ale na pohľad mám dosť mizernú postavu, chudé lýtka, hrubšie stehná, okolo pásu plavacie kolo, ramená sú široké ale chudé, prsia mi poriadne schudli, tak takto asi vyzerám. Potrebujem schudnúť hlavne z pásu a bokov, lebo sa mi zdá, že som rovná. Váha 57, výška 163, 29 rokov dnes, 2 deti, sedavé zamestnanie