Liposukcia

big

JA SOM LIPOSUKCIU PODSTUPILA.Bolo to sice bolestive a dlho sa modriny po zakroku hojili,ale na partiach,ktore boli odsate liposukciou som uz nikdy(aspon zatial)nepribrala.Musim si vsak davat pozor a neprejedat sa,aby som vela nenabrala,lebo postava by bola smiesna.Ja by som to vrele odporucila zenam a dievcatam,ktore potrebuju skraslit postavu len na niektorych partiach tela...

zufala buchticka

Mozno boli na tej este starej liposukcii, ta fakt bolela, ale pokial som sa docitala, tak tie nove metody su len neprijemne, nie bolestive....aj ked,.....ja by som tu bolest vydrzala, vsak neumriem. Ale ide mi o vysledok. Mozno mam naivne predstavy o tom, ako po zakroku clovek vypada, preto by som rada pocula co najviac nazorov. Dakujem Ti za odpoved, znacim si, ze Tvoj je negativny.

jana12345

zufala, tiez ma zaujimalo, ako je to s liposukciou, tak som zacala hladat info a kupodivu som nasla priamo pod nosom od znamych, o ktorych som ani netusila, ze mohli byt na liposukcii...su totiz tucne a hovorili mi, ze boli na liposukcii, je to sialene drahe a este sialenejsie bolestive, na odsatych miestach mali veeelmi dlho modriny, ovisala im koza, trvalo vyse pol roka, kym sa s tym telo vysporiadalo, dost dlho ich to bolelo a museli sa stahovat specialnym spodnym pradlom, ktore bolo tiez dost drahe a to najhlavnejsie, co malo splnit nesplnilo...baby po case (po roku - dvoch) pribrali naspat, pretoze nedrzali specialne diety a nemorili sa v telocvicniach a zili beznym zivotom - praca, domacnost, manzel, deti a dusuju sa, ze by nikdy nic podobne nezopakovali, hlavne kvoli tej neznesitelnej bolesti...mam dve take zname a obe sa zhodnu na tom istom nazore, ze liposukcia uz nikdy viac...takze sa asi musime zmierit s tym, ze inak ako pohybom a zdravou stravou sa schudnut naozaj a trvalo neda :(

zufala buchticka

lulik> to je akoby som pocula svoju staru mamu. treba mat...treba mat....
A co ak nemas? Co potom? Niektore veci v sebe mame, niektore mozme ziskat, ale niektore nemozme a to je u mna pevna vola. Ked sa pokusam o pebnu volu, idem sama proti sebe, mam z toho depku, som nervozna az zuriva a vrcholne neprijemna pre okolie. Ake ani bacula nechcem byt. okrem toho, nepytala som sa na pevnu volu, ale na liposukciu.