o5 som to nezvladla:(((

petik

také diety, ze nic nejes su na ... Ja som asi 2 mesiace skoro nic nejedla, ale to som mala problemy so zaludkom, nemohla som jest, schudla som asi 7 kg, ale ked sa problemy stratili, tak sa objavil "jojo efekt" a znova som nabrala :(( Myslim, ze jedine, co nam moze pmoct schudnut je vela pohybu, pit vela vody a jest pravidelne a pomenej. Kamoska, ktora tiez mala nadvahu jedla v pravidelnych intervaloch, a medzitym nic , pila len vodu a za rok (bez cviceni) schudla 20 kg. Pritom jedla co chcela, len dodrziavala tie intervaly.

petik

také diety, ze nic nejes su na ... Ja som asi 2 mesiace skoro nic nejedla, ale to som mala problemy so zaludkom, nemohla som jest, schudla som asi 7 kg, ale ked sa problemy stratili, tak sa objavil "jojo efekt" a znova som nabrala :(( Myslim, ze jedine, co nam moze pmoct schudnut je vela pohybu, pit vela vody a jest pravidelne a pomenej. Kamoska, ktora tiez mala nadvahu jedla v pravidelnych intervaloch, a medzitym nic , pila len vodu a za rok (bez cviceni) schudla 20 kg. Pritom jedla co chcela, len dodrziavala tie intervaly.

ivanka1

ahojte.citam tu o cokoladach a o teme na schudnutie.to je prd (prepacte za vyraz) ak to sami nechcete a nie ste o tom presvedcene nic nepomoze.
Do nedavna som dokazala zjest za 20 min celu bombonieru na posedenie cakala som kym deti zaspia aby nechceli to je hnus co!
nosim aj ja obtiahnutejsie veci aby som stale videla rozdiel kupujem si veci do teraz xl dakedy xxl a dnes len L
do zrkadla sa pozeram casto fakt to pomoze ked vidim ze to brucho uz nie je to co pred tyzdnom....

usiko

baby, ktore chcete schudnut, odporucam 5 HTP a St Johns Wort, pozrite na temu "hladam kamaratku na chudnutie", upravi sa vam psychika a prestanete zrat,m odkedy to beriem, neviem, co je to chut na cokoladu, a to som vedela zjest tristo gramovu na posedenie, a neviem sa poriadne nazrat, nieze by mi to chybalo...citim sa uzasne...na tie doplnky sa opytajte RNG...funguje to, mala som tiez vase problemy, este aj horsie....

katarina

no ale ja vecer moc nejem, ja sa najem o tej 17tej ked pridem z roboty a uz vobec nejem potom a cvicim kazdy vecer ale akosi to na mne nie je vidiet, pneumatiku na bruchu mam stale

mova30

baby,cez den jedzte normalne,.aj nieco sladke,ale naucte sa nejest po 16hoh,vecer si zacvicit brusaky a musite si zvyknut na vecerny hlad.viete ako vam budu strasne chutit ranajky?a treba doma nosit obtiahnute veci a casto sa pozerat do zrkadla .vsetko sa da ked sa chce!drzim palce aj ja bojujem a ide to!

tatinka

ja som zacala drzat, drzala som 6 dni, potom som nevydrzala a dala som si normalnu stravu...ale za 6 dni 3 kila na isto...takze aspon nieco... a este mi aj profka telocviku povedala ze darmo sa namaham, mam postavu z ktorej sa neda shcnudnut, ale mozem ju akurat tak vysportovat, ze vaha dole uz nepojde, uz len posilovat mam

diannka11

ahojky katarina presne toto.. ja mam tak slabu volu a presne to iste aj ja.. vecer ked pridem domov a to je jedno ci je 18:00, 20:00 alebo 22:00 stale mame daco fajne doma a stale si to dam... a nedam si napriklad jednu ale styri zemle, je to strasne a tie sladkosti nieco neskutocne:(((((

ivanka1

ahojte mam podobny problem ale posledne 2 tyzdne uz jem velmi malo teraz som si totiz to povedala ze nejdem drzat dietu ,ale len menej jest. na ranajky 3 chleby vlaran s florou a koliesko sunky obed to co navarim ale bud len ryzu alebo zemiaky alebo meso a vzdy salat ,calamadu,okolo 15.30h jem posledny krat to co na ranajky .dene 2l vody ovocie kedy chcem aj o 22.00h mam 3kg dole,tak neviem ,na bruchu to vidno.potrebujem dat dole aspon 10kg neviem skuste toto