Lupiny v hlave s svrbenie kože

Príspevok v téme: Lupiny v hlave s svrbenie kože
drako

Ahojte prosim vás pekne poradte mi čo mam robiť zrazu som začal mávať v hlave strašne lupiny a ked si neumijem hlavu dva dni tak sa idem zblázniť čo ma tak svrbi ta hlava a ked si ju umyjem tak je zas dobre ale potom to množstvo lupin doslovne sa mi na hlave až take pláty kože odlupuju.Vyskušal som už všeličo ako myslim šampony aj Nizoral aj krem Thermal ktorý som si vtieral do vlasov a za hodinu som si to umyl šamponom Thermal a nič mi nepomáha prosim poradte mi niekto lebo ja už som v koncoch.

fezo78

Budem úprimný.Predávam produkty ktoré neobsahujú žiadne parabeny a rôzne chemické prvky a predávam ich za prijateľnú cenu.
Predávam šampony
sprchové geli
balzamy

Môžte si vybrať buď z aloe vera,alebo colostrom.
Niektoré produkty obsahujú aj konopný olej,výťažky z kukurice a kokosového oleja
arganový olej
bambucké maslo
extrat brečtanu
erukový olej
Podrobné popisi jednotlivých produktov sa dozviete,keď mi napíšete na email jogo78@centrum.sk

Roman Slezak

Mne veľmi pomohol šampón Selsun Blue. Predtým som skúšal mnohé iné šampóny, aj rôzne domáce recepty, no väčšinou sa mi lupiny zhoršovali. Nakoniec som objavil tento šampón a som veľmi spokojný. Normálne som ho kúpil v lekárni, ale myslím, že sa dá objednať aj cez internet: www.selsunblue.sk

xy99

Dobrý deň . Chcel by som sa podeliť so skúsenosťami s lupinami a svrbenim hlavy . Po tom čo som minul 500 eur za sampony z lekární,samozrejme bez účinku som pouzil niečo čo by mi nikdy nenapadlo.je to jednoduchý dezinfekčný prípravok BETADINE. Vlasy som si išiel vyskriabat,neskutočne veľa lupin ,stačilo použiť prípravok dva krát a mam pokoj,pomohlo to aj bratovivšetky ,tak je to overené. Teraz môžem použivat dokonca aj taky smejd akým je Head and shoulders a lupiny sa nevracaju. Prestane kupovat tie somariny z lekární.

Mimuš

Hm aj ja mam ten istý problém a bola som u kožnej a zakazala mi používať žehličku na vlasy a lak ale ja si myslím že to nmám s toho kamaratka mi povedala že budem mat asi psoriazu svrbi ma hlava ked si prejdem prstami po hlave mam niečo take ako chrasty a strašne sa mi šupe aj tvar a kožná mi ani nepovedala že by to mohla byt psoriaza neviem si dat s tým rady už som aj ja s toho v koncoch a ma to štve :(

Mimuš

Hm aj ja mam ten istý problém a bola som u kožnej a zakazala mi používať žehličku na vlasy a lak ale ja si myslím že to nmám s toho kamaratka mi povedala že budem mat asi psoriazu svrbi ma hlava ked si prejdem prstami po hlave mam niečo take ako chrasty a strašne sa mi šupe aj tvar a kožná mi ani nepovedala že by to mohla byt psoriaza neviem si dat s tým rady už som aj ja s toho v koncoch a ma to štve :(

aloegel

Dobry den. Mozem Vam poskytnut informacie o sampone z aloe vera a spreji, s ktorym mozno masirovat vlasovu pokozku. V pripade zaujmu kontaktujte ma emailom.

radomil

mojmu znamemu vyborne na lupiny zabera sampon Microsilver od jedej nemeckej firmy. Je to sampon odstranujuci nielen nasledok ale aj pricinu.
Avsak tvora lupin moze mat viacej dovodou. Preto je niekedy dolezite pristupit aj ku liecbe problemu zvnutra. Ale urcite ziadnymi liekmi chem. povodu.