Lupiny v hlave s svrbenie kože

Príspevok v téme: Lupiny v hlave s svrbenie kože
drako

Ahojte prosim vás pekne poradte mi čo mam robiť zrazu som začal mávať v hlave strašne lupiny a ked si neumijem hlavu dva dni tak sa idem zblázniť čo ma tak svrbi ta hlava a ked si ju umyjem tak je zas dobre ale potom to množstvo lupin doslovne sa mi na hlave až take pláty kože odlupuju.Vyskušal som už všeličo ako myslim šampony aj Nizoral aj krem Thermal ktorý som si vtieral do vlasov a za hodinu som si to umyl šamponom Thermal a nič mi nepomáha prosim poradte mi niekto lebo ja už som v koncoch.

lupiny

angina - vyslovene tu zavadzas. tie sampony obsahuju ketokonazol co je antimykotikum a nie kortikoid. nabuduce si aspon precitam zlozenie kym vypustim taku kravinu.

GATTO

akonahle uvidite vo vlasoch lupiny a strasne vas to svrbi ..okamzite ku koznej...:: 1.bud mate vazne iba lupiny to je to jednoduchsie nasadi vam sapon z lekarne ktory urcite zabere ked nezabere druhy urcite ano... 2.je ten horsi pripad ked vam diagnostikuje psoriazu...psoriaza alebo psroka sa neda liecit su lieky na utlmenie ale psoriatici to maju do konca zivota..::::

Psoriáza vo vlasmi pokrytej časti hlavy (tzv. kapilícium) je jednou z najčastejšie sa vyskytujúcich foriem. Vo väčšine prípadov predznamenáva začiatok inej formy psoriázy.

Prejavuje sa veľkými, hrubými ložiskami, ktoré sa šíria na čelo za hranicu vlasov a vyzerajú ako presne ohraničená „čiapka“ alebo ako menej nápadné šupinaté plochy. Zdravé vlasy rastú aj cez šupiny a psoriáza ich neobmedzuje v raste.

Psoriáza vo vlasmi pokrytej časti hlavy nespôsobuje vypadávanie vlasov, keďže sa vlasový folikul nachádza hlboko pod kožou a nie je narušený. Zatiaľ čo lupiny sa vyskytujú na celej vlasmi pokrytej hlave, psoriáza vytvára presne ohraničené ložiská a ostatnú časť kapilícia nezasahuje.

Kým pri dotyku prstov s vlasmi lupiny necítiť, v prípade psoriázy sa dajú cítiť hrudky. Sú to nahromadené psoriatické šupiny, ktoré vytvárajú s vlasmi zhluky. Šupiny u psoriázy v kapilíciu obsahujú vysoký podiel mazu. .........................................
Takze ja som ten horsi pirpad mam to dlho kozna mi pvoedala ze psorka to neni ...ale vyskusal som kopec samponov kopec kremov kopec blbosti ktore nepomahaju: takze som sa na to vykaslal ..z hlavy sa mi lupu kusy supin..niekedy ma aj svrby dost hlava po umyti to je v pohode...

Bebe45

Ahoj ja som mal podobný problém ako ty,z jedného dňa na druhý sa mi na pokožke hlavy vytvorili červené fľaky, ktoré sa mi pokryli bielymi šupinkami a strašne ma to svrbelo, išiel som sa zblázniť a keď som si škrabaním ako tak pomohol zhrozil som sa mi tie šupiny opadali a hlavne aké množstvo. Asi ako keď teraz nasnežilo :-).Bál som sa ísť aj ku kožiarke tak som zašiel len do lekárne. Poradili mi upokojujúci šampón Psoristop s krémom. Umýval som si vlasy skoro každý deň a natieral som si pokožku hlavy tým krémom. Za pár dní ma to prestlo svrbieť a lupiny sa strácali. teraz už ten problém nemám ale používal som to nepretržite asi 2 mesiace. Doporučujem všetkým s týmto problémom.

Jano35

všetko je hluposť. ja mám vlasy dlhé už 15 rokov. vlasy si možeš umývať kolko je nutné, aj každý den. že su mastné vlasy, to spôsobuje hlavne stres. Vlasy každému vypadávaju aspon 100 denne a má ich viac ako 100.000, kto má dlhé tomu sa to zdá vela.na pokožku treba skusiť studenu vodu 1min. striedať s horucou 2min. aku vidržíš. to je hlavne na prekrvenie pokožky a poriadne ošuchať kožu, koža sa vytvára vždy nová takže sa musí odlupovať. na mastnu pokožku vyskušaj ocot riedené vodou po umytí.

SOFFA

na suchu pokozku hlavy je dobre zohriat olivovy olej a vtriet do vlasou.ovsem ak netrpis mastnymi vlasamii.inak nie.a tiez je velmi dobry obycajny biely jogurt votriet do mokrej pokozky na hlave.ukludnuje.a potom oplachnut.pouzivaj len prirodne neparfumovane sampony.a hlavne nie tie z reklamy obsahuju totiz vela chemikalie

Albin

Aj ja som sa dlho trapil s podobnym problemom a ako som začal každe rano si umyvať hlavu s 2 deci piva necham ho 30 minut posobiť a potom si hlavu umyjem šamponom.Teraz nemam ani jednu šupinu.Pivo si ohrejem na telovu teplotu.Vyskušaj to a určite Ti to pomože.Ahoj.

RNG

dam aj sem clanok zo psoriazy, ved je to dost podobny problem:
www.hsibaltimore.com.
Inac v Health Science Institute spolupracuje dost velka skupina znamych lekarov z celeho sveta a ich rady su velmi reputabilne.

sega

AHOJ> V PRVOM RADE CHCEM POSLAT DO RITI TOHO CO TI NAPISAL ZE OHOL SI HLAVU" AJ TAK TI TO NEPOMOZE: AA TIEZ DALSICH CO TI RADIA ZA HEDEN SHOLDES CI JAK SA TO PISE , MAM 39 ROKOV NA POCAS ZAKL.VOJ.SLUZBY SOM ZACAL MAT PROBLEMY S KOZOV NA HLAVE ZACALA MA NEUVERITELNE SVRBIET AK SOM SI HLAVU NEUMYL 2 DNI TAK MA TAK SVRBELA ZE SOM SI DRIAPAL KOZU Z HLAVY!!! DALSICH 10 ROKOV SOM TO DOOKOLA ABSOLVOVAL !!! A NIC STALE HLAVA SVRBý A VALIA SA Z NEJ TONY LUPIN.
POTOM PRISIEL NIZORAL KTORY MI ZABRAL ALE PO CASE SA TO VRATILO A JE TO V TAKOM STADIU ZE KED UMYJEM HLAVU OB.SAMPONOM TAK MAM POKOJ JEDEN A POL DANA A KED NIZORAL TAK TRI DNI.JA SI MYSLIM ZE JE TO SIMPTOM PREJAVU ZLE FUNGUJUCEHO ORGANU V TELE A PODLA VSETKEHO TO MA NA SVEDOMí PECEN PANKREAC LADVINY.JA TO STRASNE HANBIM SA CHODIT PO DENNOM SVETLE LEBO V HLAVE MI SVIETIA LUPINY! JA SOM MAL TIEZ SUPLATY A TERAZ SA TO ZMENILO NA MALE LUPINY! TAM NIEKTO PISE ZE MA NA TOM PODIEL AJ PSYCHIKA JE NA TOM DACO ALE TA OVPLIVNUJE AJ PECEN ZLCNIK A MA TO SUVIS ... MYSLIM ZE BUDEM TRPIET DO KONCA ZIVOTA ! TIEZ SA MI TO ROZNIESLO PO TVARY SUPE SA MI AJ TVAR NEVIEM SA RANO BEZ KREMOVANIA POHNUT Z DOMU. KOZNA NEPOHLA DAVALA MI BLBOSTI ALE VSAK ANI NEMOZE !!! AK SA NEODSTRANI PRICINA KOZNA MOZE IBA STLMIT PRIEBECH CHOROBY ALE ASI TI NEPOMOZE!! AK NA NIECO PRIDES PROSIM NAPIS DO EMAILU DAKUJEM.. PS . OSPRAVEDLNUJEM SA ZA PRAVOPIS AHOJ