Kedy ste začali prvý raz so sexom ?

Príspevok v téme: Kedy ste začali prvý raz so sexom ?
bubina

Dcérina kamoška má 14 a že už spala s viacerými chalanmi, to sa mi zdôverila dcéra. Ide o normálne dievča zo slušnej rodiny, zlatá, nechápem, nechcem si ani predstaviť, čo môže mať za sebou moja dcéra /15r./, samozrejme tvrdí, že nič :-). Som z toho zhrozená alebo som už stará ??? Kedy ste prvý raz sexovali?

hefa

ja som si pockala na toho,s ktorym by som chcela prezit vsetko,co zivot moze priniest-a aj to svoje prve milovanie-mala som 22 a zatial sme spolu a stastni,tak snad nam to vyjde:)

jozkaa

ja neviem co mam robit. mam 14,5 roka a mam chalan kt. mam rada neveim ci ho lubim zatial a on mi napisal ze kamarati sa ho pytaju ze sme uz sexovali a on povedal ze nie ze mu to ani so mnou nechyba ako mam reagovat??????? pls pomozte bojimsa ze otehotniem piste plss zabca234@azet.sk dakkkujem!!!

ambroz

pre bubina..ty si mala prvy styk v 16 a v 17tich si uz bola tehotna tvoja dcera ma len o rok menej ako ty ked si mala prvy styk a pises tu ze si z toho zhrozena.myslis ze 1rok je nejaky velky casovy horizont?mam najradsej take nazory zo strany rodicov ze aka to je ta mladez kedy uz sexuju atd..a pritom polovicka z nich sa brali ked uz ona bola v 7 mesiaci..a mala 18 rokov..len vtedy sa o tom nehovorilo...sex bol tabu..preto je teraz k tomu taky postoj ked je to vsade a verejne...

ambroz

finnuala - tvoj prispevok je jedniny normalny k tejto teme.ako jedina mas na to triezvy nemoralizujuci pohlad.fakt klobuk dolu.uplne sa s tebou stotoznujem...

finnuala

Ja som prišla o panenstvo pomerne nedávno,mali sme obaja 18. Nedá sa teda povedať,že všetci s tým začínajú priskoro...ja som mala spolužiačok dosť,ktoré prišli o panenstvo v 15 a nie všetky to ľutujú. Tak asi by sa nemalo súdiť len podľa veku,ale skôr, či sú na to obaja pripravení...Rada pre rodičov- nič deckám nezakazujte,aj tak si spravia ,čo chcú...ale venujte im radšej "priateľský" rozhovor, keď nebudú mať pocit,že len moralizujete...asi najlepšie je veriť,že ste ich vychovali tak,aby používali vlastný rozum a brali sami seba zodpovedne...

black_swan

Ja som to mala naostro prvýkrát, keď som mala viac ako 18 a pol. Chodila som vyše pol roka s mojím prvým chlapcom. Veľakrát sa stalo, že sme to už obaja strašne chceli, ale ja som chcela brať anikoncepciu, inak som to nechcela riskovať. A nemohla som ju jednu dobu brať kvôli zdravotnému stavu. Vydržali sme to a o to krajšie bolo to pravé poprvé.

martina555

tak ja asi tak kratko pred mojou 15 :) ale stalo sa..som skusenejsia.. aj ked teraz by som bola radsej panna :D

sarin

vzdy som mala v hlave taku myslienku, ze hak, kondom nic neni zaruka neotehotnenia... takze sme si povedali ze zacneme az ked budeme schopni niest nasledky :)