gynekolog

cica

vysetrenie zavisi od gynekologa...ja som 1 krat bola tiez panna,teda nemala som sex a vrazila mi ju rovno do pipiny...ale prezila som,a vobec sa nemusis bat ziadny lekar sa ti nebude smait aj keby si mala 60 a si panna!!! a ani sa nutit tam ist ak nemas problemy,alebo ak nieco nutne nepotrebujes...s upravou je to na tebe ci sa vyholis alebo nie

monikaaa

ked si panna tak ti robia sono na bruchu ako tehotnej aby ti neposkodili blanu ale ked si neni panna tak ti to vzdy robia cez vaginu.to je taka akoby mala baterka a na konci ma kameru a da ti to tam a hybe s nou aby videl dobre v setky organy a to vidis vacsinou a j ty na obrazovke pred sebou.niektory lekari to nerobia ale iba tí ktorí nemaju v ordinacii ten prístroj na to ale aj tak by ta tam mal poslat aspon raz druhemu lekarovi....

jaja

noo a to sono , čo ti dávajú dnu do vagíny, to sa kedy robí... sila 8 rokov som u gyn. a ešte som tam nebola...

suzzie

no ked ta posle na sono tak to vyzera rovnako ci si panna alebo nie si...ved to je ultrazvuk a nim ti vysetruje len brucho..

monikaaa

ked si panna cytologicke vysetrenie sa vacsinou nerobieva len to sono a to iba ti to daju na brucho tak pohoda....

neznama22

Ahoj ked sa chceš dozvedieť ako to blizšie chodi u gynekologa tak mi napiš emeil na moj nina1szm.sk a dozvieš sa o tom viac....diky

katrin25

ja mam moznost zrovnania, lepsi je ako chlap gynekolog, zaobchadzanie je setrnejsie, pricom zena je ako normal lebo vie ze ked vas to nemoze boliet tak pritlaci a to chlap nevie. Ako teraz mam gynekologicku a som spokojna,ked je niekto vo svojom obore dobry a nestravil studium a prax na tahakoch ako poniektory - tak je dobry, co v niektorych pripadoch neplati. Takze ak natrafis na niekoho, je to otazka stastia ci ho budes musiet zmenit po case alebo nie.