liecba furunklov

Príspevok v téme: liecba furunklov
adelaaa

Ahojte,

chcem sa opytat ci niekto mate skusenosti z liecbou furunklov, popr. poznate nejakeho odbornika, ktory by mi pomohol? (kdekolvek, na meste nezalezi). trapim sa s tym uz niekolko rokov a zatial mi ziadny "odbornik" nepomohol.
doterajsia liecba: antibiotika a masticky od vymyslu sveta, mometalne podavala uz rok polystafana (proti stafylokokom).

mozno dakto ste mali - mate rovnaky problem a poznate riesenie, kto vie....

dakujem

adelaaa

dakujem za rady,

kupila som si to GSE, uvidim ako to zaberie.
na akupunkturu sa chystam tiez (akurat mi zatial chybaju financie).
dakujem este raz.

mjanik

adela-keď je telo prehriate vznikajú rôzne zápaly,horúčky,vredy a pod., keď je naopak chladné,je pocit chladu,hnačky a pod.

RNG

Polystafana nie je PROTI stafylokokom, je to vakcina vyrobena ZO stafylokoka, stafilokokovy anatoxium.

Stafylokoky sa daju obzvlast lahko vyhubit roztokom GSE.
Podla tabuliek aktivity ucinnej latky citricidalu uz koncentracie 2-6 ppm inhibuju stafylokoky.

30 kvapiek GSE do pol litra vody predstavuje koncentraciu 1200 ppm.
Pri rozriedeni 100 ku jednej v tele(napr 50 kg) je to este stale koncentracia 12 ppm, dost na vyhubenie stafylokokov kdekolvek v tele.
Male mnozstvo GSE prenikne aj cez kozu, Ja by som si vyskusal dat na kozu silny roztok GSE, 15 kvapiek do pol deci vody(6000ppm) a dat rovno na vred

adelaaa

hm nad akupunkturou som este nepremyslala.
co znamena ze je telo prehriate? vies mi o tom povedat nieco viac? popr. dat nejaky link na nete o tom...