Je masturbácia zdravá?

Radis

Honiť si je úplne prirodzená a zdravá a éste k tomu si robíme dobre tak aká rakovina čim viac sa budeme ukájať tak tým lepšie

Sexos223

Ahojte , chcem sa opýtať či mi mastrbovanie neuškodí pleti ?
Alebo mi to pomôže ?

Rád mastrbujem ?
Niekedy aj 5x do týždňa ....

Mastrbacia

Je mastrbacia je zdravá lebo ja mám 15 rokov robím si to každý deň mám ho veľkého 15 - 16 cm môžme si spolu volať môžme si poslelať fotky penisov začnite si to robiť ja si mastrbujem 5 krat

čistá láska

lenny, možno podľa toho, ako sa zdá byť masturbácia rozšírená by sa mohlo zdať, že je to bežná a tým aj normálna vec. To však neznamená, že je to správna vec. Máš pravdu, Boh to zakazuje, ale vieš aj prečo? Vieš, že ak niečo zakazuje, je to pre to, že vie, že človeku to ublíži?

Zle si si to všetko vysvetlil. Boh nie je proti človeku, nie je ani proti tebe. Boh má rád človeka, lebo láska bola jediným dôvodom, prečo ho stvoril. A Boh prijíma človeka. Myslíš si, že by Boh stvoril stvorenia, ktoré by mal problém prijať? Prečo by si robil sám sebe zle, že by sa musel dívať na stvorenia, ktoré nechce? Bol to práve Boh, čo vymyslel sexualitu a ako takú ju úplne prijíma. To on vymyslel sex a milovanie a ak sa manželia s láskou milujú, Boh sa pritom nečervená, naopak teší sa, lebo tí dvaja plnia jeho vôľu. Medzi tebou a Bohom vo vzťahu k ľudskej sexualite došlo k veľmi veľkému nedorozumeniu, lebo to, čo si roky myslíš o sebe, sexualite a Bohu, nie je pravda.

Boh pozná slabosť ľudského tela i jeho hriešnu prirodzenosť. Ak aj masturbuješ, On chápe tvoju slabosť a nepozerá na teba s hnusom. Tvoj hriech ho zraňuje a hlavne zraňuje tvoju dušu, ktorú On stvoril čistú a takú by aj chcel, aby zostala. Svojich hriechom ho vyháňaš, ale to mu nebráni stále na teba čakať, na tvoj návrat k nemu. Dal ti však slobodu robiť dobre alebo zle. Aj keď hrešíš, Boh Ťa neustále prijíma. Neprijíma hriech, ale teba áno. On rozlišuje hriech a hriešnika. On v tebe stále vidí svojho syna, ktorého má rád. Veď keby ťa nechcel, nestvoril by ťa. A tvoje hriechy mu nebránia milovať ťa. Žiadny hriech, ktorý by si spáchal, mu nezabráni ľúbiť ťa. Veď pre neho je maličkosťou vyliať na teba prúdy vody a očistiť ťa - a na všetko zabudnúť. Dá ti prsteň na ruku, zaodeje kráľovských rúchom, vystrojí ti hostinu a bude sa z teba radovať. Stačí jedno tvoje slovo, že by si to chcel, že by si sa chcel vrátiť späť...

lenny

myslim si ze masturbovanie ako take je normalna vec

ja som si narobil problemy kedze som zacal do toho tahat boha ako krestansky vychovany ze boh to zakazuje a pritom masturbujem doteraz mam v sebe ale blok ze boh je proti cloveku a ze nema rad cloveka ja som ho uz odvrhol koli tomu ze ma nevie prijat dost dlho som sa s tym potykal ze neprijal moju sexualitu a teraz sa citim ako transexual. niekedy to nebolo.. hnusim sa sebe a hnusi sa mi aj krestansky boh.... to je na inu temu

ahojte

ja ked nemam sex,alebo sa aspon dvakrat za sebov neurobim rukou raz za tyzden tak ma bolia semenniky...ma niekto podobny problem?ja citim taku zvlastnu tahavu bolest a plnost v miesku ......akoked sa vela najete a nedobre vam travy