Roztoky na kontaktné šošovky

age44

glenna, ja neviem ci len nahodou tie farebne nedavaju do ineho roztoku a kym sa ti ten uplne odstrani, tak to bude neprijemne. aj ja mam presne ten pocit prve dva tri dni, ked kupujem freshlook colors alebo colorblends. pri focus softcolors som to nepoznala. prvy den je to najhorsie a potom uz to ide. len si ich uz poriadne vycisti so svojim beznym roztokom. veru, neviem v com to su tie sosovky nalozene.

glenna

Zdravim, prosim Vas, kupila som si farebne sosovky, no vidim cez ne trochu zahmlene. Dioptrie mi sedia, len mam pocit, ze mi vadi prave ta farba. Mate s tym niekto skusenost? Aj ma viac palia oci a musim si ich po cca 3 hodinach vybrat. Su to Acuvue 2 Colours Opaque. Predtym som mala cire od Acuvue Oasys a s tymi som nemala ziadny problem.

llullu

ja pouzivam Opti free, je jednoznacne najlepsi z tych, co som vyskusala aj co sa ceny tyka...tiez neverim, ze netreba cistit, podla mna treba.

age44

missso, to je v podstate jedno aky roztok pouzivas, hlavne ak mas strnastdnove sosovky. ak by si mal 3-mesacne alebo rocne, mal by si pouzivat len tie najkvalitnejsie, ale s kratsou dobou vymeny mozes akykolvek. vynimocne by sa ti mohlo stat, ze si precitlively na urcitu zlozku roztoku, ale to nikto dopredu nevie. ak chces byt velmi opatrny, kup si najprv male balenie a vyskusaj. ja pouzivam akykolvek, ak nemaju prave moj najoblubenejsi - opti free.
a co sa tyka, toho, co pisala ivusa, uz su dnes skoro vsetky roztoky take, ze nemusis rucne cistit sosovky (no rub), ale ja ich cistim stale, nezda sa mi, ze by sa ta bielkovina vycistila sama. aj opticka radila napriek tomu stale trochu vycistit.

mirka283

aj ja používam solo care, už dosť dlho a vyhovuje mi. raz keď ho nemali tak som si kúpila aj jeden iný, mal nejaký poľský názov, aj ten roztok bol dobrý. a keď už hovoríme o šošovkách, tak akú značku používate? ktorá je podľa vás najlepšia? ja nosím šošovky surevue, mesačné.