Prehresky 90-dňovky

aduliena

Ja to viem tak, že v prvý, aj druhý deň sa môže jesť jeden krajec tmavého chleba. V tretí deň nejedávam chlieb, skôr cestoviny. Schudla som takto bez problémov 10 kg. Teraz túto diétu držím druhýkrát.

zuzana82

ja tiez nejedavam chlieb a vsetky vyrobky z muky v B ani v S den,max.tak v U den,aj v delenej strave je to oddelene.mam dnes 7den a citim sa vyborne,plna energie a zaroven uz na nohaviciach citim prve centimetre dole,tak som spokojna.drzim vsetky palce

aduliena

Cindarela,
koľko máš rokov? Lebo ak si plnoletá, rodičia ťa nemôžu "nútiť"...
A čo sa toho týka, ty nemusíš odmietať to, čo navaria, napríklad keď máš prvý deň bielkovinový a mama ti navarí mäso s ryžou, tak ty zjedz len to mäso s chlebom a povedz jej, že tú ryžu si dáš ďalší deň, tj. škrobový. Tak bude spokojná aj ona, aj ty.

cindarela

Ide to so mnou zlou cestou. co mam robit, ked nasi su proti tomu aby som to dodrziavala a musim jest aj miesane veci.... pomoc

majka_

ja drzim tiez 90-dnovku a jediny "prehresok" bol, ze som si vo vitaminovy den dala aj grep z kuskom krystaloveho cukru (aby bol aspon kustik sladsi). ale inak drzim dietu uz 5. den a dari sa mi. inak jedna rada: skuste si pozriet knihu 90-dnova rozlisovacia dieta a tam najdete aj take veci, ze si mozete dat aj pizzu aj palacinky aj vsetko, ale s mierou :o). a v urceny den. nemusite si to odmietat.

tracy

DNeska som uplne poorusila vitaminovy den. A ked som spravila prvy prehresok. Dala som si lyzicku kde bolo kusok ryze, tak som sa uz spustila z retaze a slo to: kolac, kolozvarka.... nutela jedno za druhym hanba mi!

lajlika

omg,zenske,ved jedzte co vam chutii...ty kokos,to sa chcete cely zivot tyrat?
sak ano,nejdzte vela a vsetko ..tak ale je chore,ked mam chut na palacinky,aby som si ich nedala..vsak si ich nezjedla dvanast...a este ked to je obed.tym ze sa budete takto tyrat nikdy tu dietu nevydrzite...a keby aj...zivot je kratky...uzite si ho...
------------------------------
sportom ku zdraviu:))
HA,ja som si dnes dala o pol siedmej cesnakovy rozok ,mnam.
-----------------------------
Dolezite sa drzat hesla,ze Kamila Magalova po siestej neje!:)

lenus

fuha, aj ja sa priznam, dala som si dnes palacinky-proste kebyze to odmietnem, babka by snad ani nezaspala a predsa len... konecne sladkeee O=) ale tak, snad som to na baskete vybehala...a nedala som si veceru =D