rysavky

Príspevok v téme: rysavky
gabuska15

pacia sa vam rysavky? ja mam taky problem ze ak sa aj nejakemu chalanovi pacim tak mi to neda najvo lebo sa hambi ze by ho kamarati vysmiali ..ze sa zahadzuje s rysavou..do spolocnosti chodim nerada lebo ked niede vojdem kazdy kuka po mne...:(..a skoro nikto ma nechce....hambia sa za mna?alebo neviem..:(

1Lucia1

Ahoj, práve naopak! Buď hrdá na to, že si ryšavka! :) Je to krásne a výnimočné. Tu je o tom skvelý článok: voono.sk

Riiaaa

Ahojte ja som bola tiez rysava do mojich 13 rokov potom som si prefarbila na blond lebo som sa za moje vlasy hanbila..ale teraz mam 16 a dala som si znovu rysavu a nechala som si vyrast svoje ...chalanom sa to velmy paci :)) a uz aj mne takze radim kazdej rysavej sestre nech si ich nefarbi lebo to urcite olutuje :)) rysava je krásna a jedinečná farba :)

okoloiduci

Ja mam 15,
a urcite sa nehambim zato ze sa mi strasne pacia rysavky. Neviem preco, ale povazujem ich za vily. A co som si stihol vsimnut za svoj pomerne kratky zivot, vsetky su neobycajne krasne xD ale nerozhoduje vonkajsok...ale to uz vsetci dobre vieme...
Tak sa zatial majte
REKLAMACIE prip. daco ine xD:
oliwearth@hotmail.com
nomad605@azet.sk

denisqaaaa

mojaaaa bud vdacna za rysawe vlasy chalanom sa pacia uuuplne najviac...newes ze zrzky suuu najsexi a najvasniwejsie kocky???coooo? tak sa uz zato nehanbiii..ja si napr dofarbujeeem a uz by soom inu farbu neela v ziadnom pripadeee..jasneee??? he a bud hrda nato ako vyzeras drzim palce s chalanmi istooo ich budu cele zastupy...pa a netrap sa pre to

ja XXX

aooj gabus!!! ja mam tiez rysave vlasy a tiez mam 14...tiez sa mi nepaci se mam rysawe wlasy chalani ma kvoli tomu nechvu a vsetci sa mi smeju ale berem to s usmewom...a tesim sa na to ked mi mama dowoli prefarbit si je ...je to hnusne mat rysawe wlasy ja ta chapem....