rysavky

Príspevok v téme: rysavky
gabuska15

pacia sa vam rysavky? ja mam taky problem ze ak sa aj nejakemu chalanovi pacim tak mi to neda najvo lebo sa hambi ze by ho kamarati vysmiali ..ze sa zahadzuje s rysavou..do spolocnosti chodim nerada lebo ked niede vojdem kazdy kuka po mne...:(..a skoro nikto ma nechce....hambia sa za mna?alebo neviem..:(

zabka

boze moja to v akych kruhoch sa pohybujes ze si myslis ze by sa chalanovi smiali ze sa zahadzuje s rysavkou? Ved rysave vlasy su super. Ja sa prefarbujem zamerne na rysavo uz 4 roky a chalanom sa to paci. Je uplne jedno akej farby mas vlasy. Ako sa hovori sto ludi sto chuti. Kazdemu chalanovi sa pacia ine typy dievcat a ine farby vlasov.

petusenocka

ahoj,ja ked som bola mala tiez sa mi nepacili moje rysave vlasky....no teraz si ich neviem vynachvalit...chalani na mna letia,dospeli ich stale obdivuju a baby mi zavidia(aspon to hovoria)...Gabuska pozeraju sa na teba preto,ze ti zavidia...aj ked mozno hovoria opak...tato farba je krasna a jedinecna...vaz si ju,ze prave ty ju mas...

peter_123

JEEEMINEEE HOLKY O COM SA BAVITE???? ZRZKY SU NAJSEXY HOLKY NA SVETE!! A ESTE KED SU TROSKU KUCERAVE A TROCHU SI ZVYRAZNIA OCI, TAK ASPON PRE MNA JE TO DOST NA INFARKTOVY STAV!! NEHANBITE SA A BUDTE NA SEBA HRDE!!!

sedmikraska

milujem tu farbu, no musim si farbit kazdu chvilu a niektore sa stazuju na to, ze to maju od prirody, jaj ani neviete co by som za rysavu dala

erca

AHOJ BABI,NO JA MAM AJ S DCERKOU HRDZAVE VLASY,VZDY SOM SA HANBILA,ALE TERAZ SOM NA NE HRDA,LEBO VIEM,ZE JE NAS MALO TYCH ORGINALOV,DCERKA MA 14ROKOV A MA ICH DLHE A UZASNE VLNITE A MODRE OCI,NO FESANDA.pA

rysavasom

Ja som mala nafarbene vlasy na rysavo a citila som sa skvelo....oni po tebe pozeraju bo sa im pacis.....a ked nie tak nech si trhnu nohou....ked sa hanbis tak sa prefarbi ale ak vydrz to...co by som za to dala ja

layla

GABUSKA bud rada,ze si vynimocna...rysave vlasy su nadherne a urcite si nadherna baba :)) si vynimocna a bud na to hrda a vsetci co vravia alebo si myslia,ze by sa za taba mali hanbit alebo co su pekne zaostale primitivne tvory...praveze sa to chalanom paci:))..teda aspon mojmu hehe..ked som mu spominala,ze by som si chcela nieco s vlasmi spravit tak jemu je jedno /len nie kratke hehe/ ale hned mi povedal,ze ,,milacik daj si rysave" :))..a ja nad tym vaazne rozmyslam..jemu sa take moc luubia...takze moja zlata hlavu hore si kraasna :)

panika

som sice zena...ale rysave baby su jedinecne. Maju inu farbu pokozky-su ine. A urcite to tak vnimaju aj chlapi..mozno si tak vynimocna, ze nechapu:) (myslim to uprimne)