lubit/milovat

cica

nie to si len urcite tipy pretvaraju slovnik...darmo ti bude niekto hovorit ,ze ta miluje,ked to tak vobec nieje a ked ti niekto po dlhom case povie,ze ta lubi...tak to tak aj naozaj citis...osobna skusenost

zonula

urcite,ved okrem teba je pre nu zrejme dolezita aj skola a tak je to spravne.podla mna jej pomaha,ked vie ze ma priatela a tak je kludnejsia-spokojnejsia-stastnejsia(teda aspon ja by som bola:)) a moze sa venovat uceniu

palkooo

ja som tak trochu romantik tak mi take veci chybaju ale myslim ze aj ona je romanticka naozaj mi par krat velmi uzastne prejavila lasku....a moze mat take spravanie kvoli tumu ze ma velmi vela ucenia a proste trochu stresy zo skoly?

palkoo

ja som tak trochu romantik tak mi take veci chybaju ale myslim ze aj ona je romanticka naozaj mi par krat velmi uzastne prejavila lasku....a moze mat take spravanie kvoli tumu ze ma velmi vela ucenia a proste trochu stresy zo skoly?

zonula

palkooo,myslim,ze tvoja priatelka ta lubi.inak by nebola s tebou,ale s niekym inym.suhlasim s tinynkou.fakt najlepsi druh vztahu je,ked mas za partnerku zaroven najlepsiu kamaratku...ale zas v tvojom veku a ze je to tvoj prvy vztah mas mozno ine predstavy o prejavoch lasky,to je uplne normalne,myslim,ze si ani nemusis robit starosti,ako je na tom ona-ma proste iny styl nez ty:)