Znamosti z netu

Príspevok v téme: Znamosti z netu
neista

doverujete takemuto druhu zoznamovania sa? ja som sa takto zoznamila s jednym velmi milym chlapcom ale nejako tomu nedoverujem. stale sa bojim ze takto vypisuje kazdej alebo ze ma o mne vytvorenu nejaku skreslenu iluziu a ked sa stretneme tak bude sklamany. fotky moje videl aj ja tie jeho a sympatie su,chce sa stretnut ale ja sa toho bojim.ocenila by som vase rady a skusenosti. vdaka! PS: mam 18r.

airiana

tak ja napisem tiez svoju skusenost, ked som bola mladsia tak to tiez strasne letelo, chat a podobne, nejak som to neuznavala, ved na druhej strane moze byt hocikto, moze klamat a tak...nakoniec som to ale skusila, bolo to len take kecani, nic viac. Az som narazila na chalana, ktory ma zaujal az vysvitlo ze sa pozname z detstva tak trocha, bolo to mile prekvapenie, dlho sme si pisali a stretli sa az po takmer roku...a sme spolu uz 7 mesiacov a som tomu strasne rada :D ale zoznamovanie cez net ma aj svoje zle stranky takze pozor na to!

mrkva

marisssa ja som bola na tom podobne :) Ked som isla na stretko, tiez som netusila, ako bude vyzerat :) Dnes som s mojim priatelom uz takmer 4 roky a nelutujem to.
neista - ak si s tym clovekom (hoci zatial len cez net) dobre rozumies, tak preco sa nestretnut ? nemozes nic stratit, ale len ziskat (dobreho priatela, mozno aj viac). Je to na tebe. No ja som kazdopadne cez net spoznala kopec fajn ludi. Drzim prsty

monika582

ahoj aj ja som sa na internete zoznamila s mojim terajsim chalanom a sme spolu uz asi 5 mesiacov aje nam dobre:)

marisssa

ja som sa cez pokec zoznamila s mojim terajsim priatelom.sme spolu uz skoro 2roky.uz ked sme si pisali,sme si dobre rozumeli.on tam nemal fotku,takze som ani netusila,ako vyzera,ale bolo mi to jedno.a ked sme sa stretli,waaw,krasny chalan a je mi s nim fajn.nemenila by som uz:-))

lujzaba

Keď som objavila čaro internetu bola som na ňom závislá. Tie sladké mužské rečičky ma úplne dostali...Až neskôr som pochopila, o čo presne mládencom išlo :-) Tak som nabrala nejaké skúsenosti a som sa potom začala skvele na nich baviť. Ale našli sa tam aj takí, o ktorých môžem povedať, že boli priateľmi. Pomohli mi, keď som potrebovala radu. Inak musím poznamenať, že ja som si nikoho nehľadala, pretože som bola zadaná a sme si s partnerom nerozumeli, tak som sa potrebovala len odreagovať. Aj keď som nehľadala, našla som, niekoho s kým som túžila sa stretnúť. Prvé stretnutie bolo ako z nejakej romantickej knižky. Potom sa však z mojho princa vykľul iba muž. avšak stretli sme sa znovu a znovu a vždy sme si rozumeli perfektne...Dnes sme spolu už rok aj pol a dokonca spolu aj žijeme. Ja hovorím ako všade sú ľudia dobrí aj zlí aj na nete je to tak. Je to veľmi dobrá forma zoznámenia a skamarátenia ale záleží na tom na koho natrafíš. Ale držím palce, aby si to skoro rozoznala :-)

stacker

Niekedy nie su veci take ako sa zdaju a nakonice prideme na to ze aj ked sme si 100 percentne isti ze vieme, ze to co vieme je pravda tak veci su uplne inak
:(

martin242

Aby som vyjadril svoj názor, je normálne, ak si človek prostredníctvom internetu dopisuje za účelom zoznámenia sa s viacerými ľudmi naraz. Skrátka, človek hľadá toho pravého a vyberá si. Takže bez toho prvého rande si určite nevyberie...

lauraa

ja som si tiez nasla lasku na nete..zo zaciatku to bolo krasne ale casom som zistila ze si na nete vyhladava aj ine baby..a popri chodeni so mnou chodil alebo teda podvadzal ma s inymi..cize niektorym sa fakt neda vetit

angeles

ajoj neista,

ja som sa spoznala s mojim priatelom cez net...sidce ja som vedela kto to je on u nas robil vyhadzovaca na diske... pisali sme si 3 mesiace na nete aj sms aj volali sme si a potom sme sa stretli...skusili sme to spolu a teraz sme uz spolu rok...a mame myslim velmi pekny vztah...milujem ho cim dalej tym viac...
takze zijeme len raz a treba vyuzit kazdu sancu co nam zivot ponuka...

ajja

mne sa s jednym chalanom pisalo priam genialne, trcala som na nete kolko to len slo, doslova som sa zamilovala a ked sme sa po takmer roku rozhodli stretnut...prvy pohlad prve stretko bolo este celkom v pohode ale neskor sme zistili ze si nemame co povedat no za to na nete sme s tym problem nemali ani nahodou a od tej doby sme uz neprehodili ani slovo...proste pisanie je o inom ako bavit sa osobne....ale to bol moj pripad, mozno teba tam bude cakat osudova laska :)