Znamosti z netu

Príspevok v téme: Znamosti z netu
neista

doverujete takemuto druhu zoznamovania sa? ja som sa takto zoznamila s jednym velmi milym chlapcom ale nejako tomu nedoverujem. stale sa bojim ze takto vypisuje kazdej alebo ze ma o mne vytvorenu nejaku skreslenu iluziu a ked sa stretneme tak bude sklamany. fotky moje videl aj ja tie jeho a sympatie su,chce sa stretnut ale ja sa toho bojim.ocenila by som vase rady a skusenosti. vdaka! PS: mam 18r.

neista

no ja vam neviem ked ja mu nedokazem doverovat.on nie je odtialto podla mna si len chce namotat nejaku tu v blave a nejaku bude mat aj doma. proste vsetky co mal doteraz su uplne ine nez ja.take tie pipenkovske babenky tak nechapem preco teraz ja?si myslim ze si zo mna robi dobry den aj ked si strasne prajem aby to tak nebolo ale nepomozem si....

[zruseny5]

velku dôveru by som ja nemala...aj...čest vynimkam..ale môžeš vediet kto je ta vynimka?
sexualne stretka cez net?
to už vôbec nie ani vynimky,nebezpečne,
a potom tu pišete ´´som vtom´´
´´nemožem mat pohlavnu chorobu..bo...´´
len môj osobny nazor čafte

mimka

Ahojky. Už viac ako mesiac si s jedným píšem, tiež sme si vymenili fotky a večra večer sme boli spolu vonku. Myslím, že sme si sympatickí navzájom, ale nič viac zatiaľ. Teraz si spolu normálne dalej píšeme a aj si celkom dobre rozumieme. Pozri, nič nestratíš tým, že ste spolu išli von.

annetta81

TAKZE POZOR POZOR NA NETE SOM SI NASLA MILENCA..ZOPARKRAT SME SA STRETLI KRASNY SEX ..NO PO 4 MESIACOCH SA NEOZVAL ANI JA JEMU NO RAZ SA STRETNEME TOMU VERIM

afafa

Ahoj. Ja som sa takto zoznámila s mojim súčasným priateľom. Nedôverovala som tomuto, mala som svoje zásady. A vidíš. Už sme spolu dva roky a už spolu aj bývame. Máme krásny vzťah. Ale nie vždy to môže byť tak, na nete sa pohybuje dosť nebezpečných a uchylných ludí. Davaj si pozor.

adka211

ahoj :) iná doba - iný spôsob zoznamovania... moji rodičia sa zoznámili cez inzerát v časopise... a žijú spolu už 27 rokov... ja sa dosť zoznamujem cez net, väčšinou sú z toho pekné kamarátstva, ale i vzťah bol a momentálne jeden pekný začína :) podľa mňa to každý cíti, či sa chce s tým druhým stretnúť i naživo i či je to niečo viac ako len kamarátstvo... a na otázku po akom dlhom čase písania si by bolo vhodné sa stretnúť.... to je veľmi individuálne... s niektorými ľuďmi si píšem aj 5 rokov a nikdy som sa nestretla s nimi naživo, s inými si píšem kratšie a už sme sa videli.... dokonca jedno stretko bolo absolvované po týždni písania si a sme super kamaráti... ale keď to tak priemerne zoberiem tak ten čas by sa dal vyhradiť na 1/2 roka až 1 rok písania si a až potom som sa s tými ľuďmi stretla. Hlavne si od toho veľa nesľubuj, nesnívaj a nechaj tomu voľný priebeh

lilien2434

no ja som sa s terajsim priatelom zoznamila tiez cez net a pri nom som si ista ze nekomunikuje s ostatnymi kockami, je to skvely clovek uplne si sadneme, ja som tiez nikdy neverila na taketo internetove zoznamenia, ale stalo sa. predtym som absolvovala par takych stretnuti - z niektorych bolo celkom fajn kamaratstvo a niektori ma chceli hned dostat do postele, takmer som kvoli tomu zanevrela na taketo zoznamovanie. ale nastastie este som tomu dala sancu a zjavila sa moja laska.

neista

a vsak ja ani po nom nechcem aby si pisal len so mnou :) ide o to ze mi povedal ze bol dost velky suknickar ( zevraj uz nie je) a nepadlo by mi moc dobre keby ma namotaval a popritom aj 10 dalsich :) a proste neda mi to,stale nad tym rozmyslam

ja:)

no co ti ja poviem mam priatelku nejak 9 mesiacou isto mozes si byt ista ked soms a s nou stretol a to tak ze aj s kamosmi aj jej kamoska sla a tak tiez som pisal s druhymi to sa neda vies neistota to neprestane ziadny chalan ty nemozes cakat nieco ze hned velka laska to musi ist postupne ked ma byt laska z toho apotom prestane isto pisat s inymi a tak dalej proste uplne sa odstaviy od vsetkeho kvoli tebe ale to je uz tak dalekooo prve je stretnutie ako sa bude chovat fotka je fotka skutocnost skutocnost to vieme vsedci tak ze nakoniec nemusi byt krasny ani spatny ale proste obicajny nic ti nebude hovorit tak budete len kamosi proste ako som za to aby si to skusila nemas co stratit alebolo dobre povedane zdrzuj sa len medzi ludmi bo ludia su rozny a neviem proste mna net zblizil s moju lasku a jak vidim neni som sam tak je to nova doba treba ten internet brat jak je je to normalne nic neobvikle take stretanie je dost ludi ktory by tu neboli lebo ich rodicia su z inych miest a dalekycha to sa nemali dat do kopi ???? lebo boli daleko a auto vlaky boli nove ja myslim ze je to v pohode

Tessy

ja som sa tak stretla so svojím šracom...teraz, žiaľ už ex priateľom. Ale držalo to 3mesiace, skončilo to na tom, že sme boli od seba ďaleko..skús to...ak si píšete dosť dlho a rozumiete si, nemáš čo stratiť.