Znamosti z netu

Príspevok v téme: Znamosti z netu
neista

doverujete takemuto druhu zoznamovania sa? ja som sa takto zoznamila s jednym velmi milym chlapcom ale nejako tomu nedoverujem. stale sa bojim ze takto vypisuje kazdej alebo ze ma o mne vytvorenu nejaku skreslenu iluziu a ked sa stretneme tak bude sklamany. fotky moje videl aj ja tie jeho a sympatie su,chce sa stretnut ale ja sa toho bojim.ocenila by som vase rady a skusenosti. vdaka! PS: mam 18r.

zuzana175

neista: urcite sa stretnite.mam presne taky isty pribeh.hrozne som sa bala,ci sa mu budem pacit a ci tie sympatie budu prevladat aj v reale.a prevladaju nadalej:)neodkladaj to.
potom mi napis,ako si dopadla.rada poradim.pa

stanley

Áno. Je to skvelá voľba. Aj ja som si tak našiel tú svoju a aj kopec kamarátov. Je to skvelé a odporúčam. Však je jedno ako, či net, alebo bar, aj tak sa raz musí nájsť tá pravá/pravý.

gabca

ja som sa zoznamila s priatelom cez net a sme spolu a stastni uz skoro 4 roky...takze to vyslo :) no ale cez net som spoznala aj vela kamaratov....niektori su ok a su to fakt kamosi....ostatni nemaju sancu ked su raz blbi....cize ja som za take stretko....nikdy nevies co ta caka a skusat treba vsetko...tak vela stastia prajem

neista

mno ja neviem :) zatial som bola toho nazoru ze sa urcite s nikym takto nikdy nestretnem a potom mi dosiel do cesty on :) hm a on chce ist 1x do kina ale to sa mne moc nepozdava takze asi navrhnem nieco ine ak sa stretneme ... a hovoril mi o sebe vela veci a zda sa byt uprimny,napr. ze bol dost velky skunickar a tak. no to mi na obavah len pridalo a bojim sa tiez ze sa len na nieco hra...pomoc uz mi asi sibe z tych vsetkych myslienok :D ale dakujem za nazory :)

kellys69

moj brat si teraz s jednou holkou pise, net len odnedavna mame a je to prve dievca s ktorou si takto pise, je z toho cely hotovy az sa bojim ze si ublizi, takze nie kazdy je taky ze si pise s ,,kazdym,,

Summer_

Aj moja kamoska ma chalana z netu a uz je s nim rok aj nieco :)
Ale ak s nim pojdes, urcite si dajte stretnutie niekde kde je vela ludi a chodte niekam si sadnut napr. na kavu :)
Ja som za stretnutia cez net, ale ozaj si davaj pozor... :)

jerry

ahoj ja som sa smojou terajsou partnerkou zozanmil pred 18 mesiacmi. Pozri nemas sa coho bat ak sa snim nestretnes tak nezistis aky je v skutocnosti

super

ahoj,ja som sa zoznamila cez net s byvalym,boli sme spolu 9 mesiacov,ale nevyslo to,ale teraz som opat cez net spoznala terajsieho priatela,poviem ti aj ja som sa bala toho stretnutia,za aky bude a ci nechce len sex a pod.,ale je uplne super,mame sa velmi radi a zatial nam to funguje,takze neboj sa nicoho a chod do toho,mozno to vyjde,tak drzim palce a daj vediet ako si dopadla :D

nebojsa

ahoj :) viem presne co myslis..ja som sa tiez zoznamila s partnerom cez net :) sme spolu pol roka...bala som sa presne toho isteho..a teraz banujem,ze sme sa nestretli skor..a na druhej strane..ked to nevyjde tak to nevyjde.. drzim palceky a napis ako si dopadla :)