otazka pre zeny

Príspevok v téme: otazka pre zeny
halalabala

Ahojte!
Mam jeden problem.Mala som pohlavny styk s priatelom pred 2 tyzdnami. A pred 3 dnami som mala dostat menstruaciu a stale nic. Mam obavy ci nahodou niesom v tom. Urobila som si aj tehotensky test a mi vysiel 2 krat negativ. Zvycajne pred kramami ma bolia prsia aj teraz to mam ale proste niesom si ista...... prosim vas napiste mi svoj nazor co si o tom myslite dakujem vopred

cica

ta otazka tu snad bola milionkrat...to kolko mas rokov?nepises,ci bneries HAK,ci bol kondom a pod. ako sa da na toto odpovedat?aj ked dostanes kramy,to kde si pocula ze je zaruka ,ze nebudes tehotna...baby treba trosku aj studovat,nie len sexovat a nemat o tom ani paru...a ked uz nieco neviem,tak zajdem za svojim gynekologom...logika,ne?

dbyshgbv

Je normalne ked ti meskaju kramy to sa stava kazdemu. A asi sa mi zda ze tehotensy test sa robi min. od 5 dni pohlavneho styku, takze skus si urobit test o 3 dni, ale pre istotu si ich kup aspon 3....

machulka006

halalabala: si nevšímaj tuto tie trápne poznámky čo ti tu napísali niektoré múdre individuá. Osobne si myslím, že je to trošku na nič, písať o takom probléme sem, lebo my fakt nemôžme vedieť či si alebo nie si tehotná, ale myslím si že keď ti tie testy vyšli negatívne, malo by to byť v poriadku. Pre istotu, ak do týždňa nepríde menštruácia zájdi za svojim gynekologom. A budeš to mať na isto. :)

denisa

Ano, si tehotna, cakas trojicky, a jedno dieta bude cernosko, lebo si jedla ako decko vela cokolady...
Ze pisem hluposti? Aka otazka taka odpoved...