Escapelle - meskanie menstruacie

Príspevok v téme: Escapelle - meskanie menstruacie
ulina2

brala som escapelle, no menstruacia sa nedostavila v ocakavany den. menstraciu som nemala nikdy presne na den, aj teraz som mala na rocny tyzden 2 tazke skusky, pms mam a pocit akokeby som mala dostat mendzes kazdu chvilu no len to uz su 2 dni. Chcem sa opytat, ci niekomu meskala menstruaci aj napriek tomu, ze uzil escapelle..

ulina2

nie nedostala som kramy o niekolko dni..je asi trosku zalozeny na inom systeme, lebo ani v letaku sa nespomina, ze mam dostat kramy do niekolkych dni..

jaja

PREPáč, neuvedomila som si to... ruším predchádzajúci príspevok... no je jasné že ti to naruší hormonálnu rovnováhu v tele. krámy si asi dostala o niekoľko dní čo si to vzala (max do týždna)? ja som musela užiť postinor, tak to je asi normálne , že ti potom neprídu načaš, ked si ich už raz mala...

jaja

nemám skúsenosti s touto ha, ale - všeobecne ked to berieš, tak po 2-3 mesiacoch by ti menzes mal chodiť pravidelne dokonca v rovnaký den. u niektorých druhov je normálne úplné nedostavenie menštruácie prvé 3 mesiace... nerob si stresy, podla mna je to normálne, ešte ak berieš 1 mesiac.