Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

škaredá tvár

Príspevok v téme: škaredá tvár
zuzka2510

Zdravím Vás všetkých. Viem že tu už je veľa o tom písané ale predsa sa chcem spýtať na môj problém. Moja tvár vyzerá ako keby bola zapálená mám také vnútorné červené vyrážky ktoré aj svrbia aj bolia a aj tak trochu červené fľaky. Mám tak trochu pocit že je to z citrusov ale neviem. Kolegyne mi odporúčili nechtíkový čaj vraj to pomáha na žalúdok tak neviem. Kožný mi odporučil mydlo protex aby som si umývala tvár a používam aj antibiotickú masť to mi dal tiež kožný.Nevie mi niekto odporučiť aj nejakú dobrú kozmetiku, ktorá by mi pomohla? Ďakujem všetkým za radu.

Lenkoslava

To čo napísal RNG sa mi páči. tiež mám problémy s tvárou a tiež si myslím, že je to zo stravy. Len som sa chcela spýtať, čo mám jesť aby sa mi to konečne zlepšilo? Len sa bojím, že tie jazvy nezmiznú :(

pentium

ja inak vrele doporucujem pouzivat sampon head and showders na tvar(ako cistiaci gel,ja pouzivam rano a vecer a odvetdy mam dokonalu plet,netvori sa mi ziadne akne,pred tym som mal akne skoro druheho stupna...)

zuzka2510

ja som cez víkend používala sudokrem a fakt to pomohlo už nemám takú tvár takže uvidím ako to bude ďalej. Ďakujem Vám všetkým za radu-vyskúšam.

pentium

dneska som si kupil hlbkovy cistiaci program od garnier,pozostava z pilingu a ozdravujuceho tonika,vyzera to fakt dobre,a obsahuje latky ako:alfahydroxykyseliny,kyselinu retinolovu,fenol,kyselinu salicylovu,betahydroxykyseliny.Vsetko su to latky ktore zarucia pleti jej zlepsenie.treba skusit,je to nnovinka.

pentium

zuzka,kup si na to nieco co je antibakterialne a zaroven aj antimikrobionalne.to ti zarucene pomoze,alebo aspon zlepsi minimalne o 50%

RNG

Zuzka, telo pouziva aj kozu na vylucovanie, ked mas velmi zamorene telo.
Jedni z najviac vylucovanych latok cez kozu su znicene tuky(spalene, chemicky zmenene=hydrogenizovane, stuzene, rafinovane, stabilizovane-to vsetko su krycie nazvy pre chemicky a tepelne pokazene tuky)
Kedze mnohi v zivote jedia hodne tzv "Rastlinnych tukov"(vsetko, co nie je panenska=virgin alebo za studena mechanicky extrahovane patri do kategorie pokazenych tukov), cast tukovych zasob v tele su prave tieto pokazene a trva velmi dlhy cas sa ich zbavit(su to predsa kila!)

frida

hlavne pi vela tekutin, mozes si kupit aj cistiaci caj alebo pu-erh caj. no a pravidelne si nechaj odborne hlbkovo vycistit plet.