Sportovcvi-klby

Príspevok v téme: Sportovcvi-klby
nikolka

Ahojte, v poslednej dobe som zacala viaceju sportovat a posilovat aj s kamaratom. Trosku ma ale zacali pobolievat klby, bolievalo to aj po treningoch ale teraz je to take intenzivnejsie. Ortezy a podobne spevnovace mam davno vybavene, ale nevedeli by ste niekto o nejkaych doplnkovych tabletkach pre sportovcov na klby? Nejake take tie akoby zelatinove tabletky a pod? Alebo aspon nejaku fajn netovu stranku s takymito doplnkami?
Vopred dakujem za vsetky prispevky

nikolka

Akoze ja to s tym posilnovanim az tak neprehanam, len tolko co trener vyzaduje ale kedze od leta robim vsetko vazne intenzivnejsie, zacinam to pocitovat obcas a lezie mi to na nervy, lebo mna hento vsetko bavi a pod.
Dakujem za rady.

kosa

nikolka,
evidentne ze nemas zbudovanu konstrukciju tela na posilovanie.
drz sa rady RNG a pre zdravie CVIC, a NEPOSILUJ.

RNG

Mukosacharidy:glukosamin, chondroitin, hydrolyzovane(do makka uvarene gliky) slachy, huspenina, zelatina, gumove medvediky, zralocia chrupavka,
tiez pomocne latky ako MSM, hyaluronicka kyselina,bromelain, CMO, avokado--to su vsetko latky podielajuce sa na hojeni pretazenych a poranenych klbov a maziva.
Rada do zivota, ked si nechces znicit klby, cvic pre zdravie, nie na privelke svaly, pouzivaj 40% max zataze, plynule, bez narazov.