Muž a silonky

Príspevok v téme: Muž a silonky
zufala

Mojho muza vzdy vzrusovali nohy v silonkach,vysoke opätky..to vsetko je ok,sex sme si uzivali naplno,dala som si silonky,podväzky,sexi topky,pradlo...no minule ma sokoval.Pri sexe si sam obliekol silonky,ze ho to velmi vzrusuje.Keď k tomu pridal drazdenie vo vlastnom konecniku...viem,ze to nie je uchylka,no nemozem si pomoct.Moje vzrusenie je prec.Doteraz bol pre mna muzny chlap a teraz,v silonkach mi pripada taky zzenstely.Doteraz aj ked som ho pri milovani drazdila rukou okolo konecnika,tak mi to neprislo divne,ale teraz..ma oblecene silonky,sam si rukou ide az dnu...no nemozem.Co mam robit?Som z toho zufala.Velmi ho lubim,aj po nom tuzim,no ked si ho predstavim v tych silonkach a s dildom,alebo prstom v konecniku,proste moje vzrusenie je fuc.Viem,ze nie je bisexual,aj mi to vysvetlil,ze ho nevzrusuje pohlad na svoje nohy,ale ten pocit,ze ma silonky na sebe,no moje pocity ostavaju rovnake.Je tu niekto s podobnou "uchylkou"?

hkey

janek a božík ste debili úbožiaci...keby svet mal vyzerať ako si vy predstavujete tak by sme ešte chodili po štyroch, lovili mamuty a žili v jaskyni...

pablito

neviem,co tu riesite.ja mam 40 a pancuchy nosim od detsva.uz ako dieta som bol uchyl,ked som tak ako kazde dieta nosil bavlnene vrubkovane pancuchy.ako mozno 10rocny som ich prestal nosit.a silonky,tie som zacal nosit v 14,potom co som sa vratil z 2tyzdnoveho pobytu.mali sme druzbu so skolou v Halle.predstavte si,ze tam nebolo nicim vinimocnym nosenie siloniek muzmi.dedukciou myslienok niektorych z vas boli vychodni nemci uchylaci.aj muzi slachtici par sto rokov dozadu nosili ku kratasom pancuchy.preco vyrobcovia tohto tovaru upustaju z oznacenia ,damske'. Negativne nazory pisu ludia,ktori toho maju malo nacitane a su vo svojej podstate obmezeni,tzv.dusevni emigranti.

webster43

Môj názor a postrehy z internetových diskusii..

Ja nosím silonky verejne, netajím to ani pred rodinou ani pred známymi. Nosím silonky pod krátke nohavice. Nosím ich v zime aj v lete. Mám na to 3.dôvody. Veľmi rád nosím silonky, cítim sa v nich super. Nosím ich aj zo zdravotných dôvodov (kompresné tenké aj hrubé). Muži ktorý nosia silonky sú zbabelci, lebo iba na internete sa priznajú že nosia silonky. Muži...dáte si donekonečna diktovať idiotmi čo máte nosiť?! Ja určite nie!...z tým problém nemám.. Uvedomte si konečne že mužov, ktorý nosia silonky je veľa a keby každý muž ktorý oblieka silonky, sa priznal, tak už dávno muži nosia silonky verejne. Bolo by to úplne, bežná záležitosť stretávať, alebo vidieť muža v silonkách na ulici, bez toho, aby ,.sa idioti obzerali ukazovali na Vás, alebo bez toho, aby mali hlúpe poznámky. Veď napokon sa silonky vyrábajú aj pre mužov. V mojom prípade to bolo podobné, ale nie až také, ako sa stáva iným mužom, keď idú po ulici a niekto zbadá, že dotyčný má oblečené silonky. Ale stalo sa to iba ojedinele a iba 3x že sa niekto otočil usmial, alebo hodil nepríčetnú grimasu. Potom zbytočne muži fňukáte a sťažujete sa po internete ako sa cítite biť ukrivdený. Idiotov si netreba všímať, aj tak to nepochopia skôr si zvyknú na to a prestanú. A rozumný človek z toho nerobí vedu.

karciso

Ja nosim pančuchy už dvtsat rokov je to vyborny doplnok hlavne cez zimu ale aj ked je chladno ale stale je malo pančuch original pre mužov alebo neviem o takich obchodoch kde bi som ich kupil Nie je to žiadna uchylka ale aučast 21 storočia

john1

ja nosim silonky ale iba po byte a v zime pod nohavicamy ale iba niekedy.z priatelkou uz chodim asi 2 roky,byvam z nou uz pol roka ale doteraz som jej este nepovedal ze nosim silonky.von v zime si ich beriem iba ked idem sam niekam a ked je mraz.no a neviem problem je v tom ze sa hanbim jej to povedat.ked ja sa pred nou hanbim aj povedat nieco o silonkach.na druhej strane som rad ze ma to az tak nevzrusuje ako opisuju niektory y tychto temach.proste nosim ich kvoly zime a doma preto lebo sa v nich dobre citim.len najhorsi problem u mna je ten ze neviem ci jej to povedat a obavam sa aj toho ako zareaguje.

prezyvka7

Pocuj zufalka, vsetko sa da zvladnut, treba si to vzajomne vyrozpravat a najst spolocne riesenie. Co sa tyka muzov a pancuch, muzi nosia pancuchy od nepamati. Staci si pozriet hystoricke filmy alebo uplne staci 3 oriesky pro popelku.
Nastuduj si stranku www.pancuska.sk Tam je takych ako hovorite uchylou pozehnane vratane mna. Mimochodom a dufam ze ta neporazi, ja a moja polovicka si silonky poriadne uzivame. Nielenze ich bezne nosime na napr. v zime ked je kosa, na lyzovacke, ale niekedy v nich spime, kupeme sa, doma, na kupalisku, v akvaparku, na jazere. Podla toho sme bud mega uchyli, alebo sa len bavime a uzivame si zivot.