je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

lala8

wondula

Ja som to už vzdala. Po 2 mesiacoch cca. Na mne práveže zmeny boli, no v horšom smere. Všetko mi vyťahovala von, čo znie dobre ale prakticky vyzerám dosť zle. Radšej nech to ide postupne von. Teraz idem investovať do kozmetiky od Biodermy. Máte s ňou skúsenosti?

wendula_d

lala
liecila som sa biolampou presne podla navodou 4 mesiace... mozno kratka doba, neviem, ale nebadala som absolutne nijaku zmenu..ani malicku.. nic, proste som to mala rovnake ako pred zacatim liecby biolampou.

mimimi

Pro hohohoo-v zinc pyrithion není zinek, ale pyrithion zinečnatý, to jen tak pro pořádek. A je tam proto, aby LÉČIL dermatologické obtíže-v tomhle případě lupy.

inge

Mne pomohla iba antikoncepcia, a hlavne mi pred nou pomahali prirodne masticky a vodicky vobec nie drahe a alkoholove! a skus vydrzat a tyzden dva pit viac ako 2 litre cistej vody denne to je skutocne zazrak na akne

inge

Mne pomohla iba antikoncepcia, a hlavne mi pred nou pomahali prirodne masticky a vodicky vobec nie drahe a alkoholove! a skus vydrzat a tyzden dva pit viac ako 2 litre cistej vody denne to je skutocne zazrak na akne

weja369

ahojte.ja sa trapim s akne asi 3 roky...najprv to zacalo 1 vyrazkou,takze som si z toho nic nerobila.potom to pribudalo,tak som zacala chodit kazdy mesiac na kozmetiku.trvalo to rok a pol.bola to blbost,lebo vyrazky sa nemaju tlacit.potom som sla ku koznej.ta mi dala nejaku vodicku a krem na noc-aknemicin...toto trvalo pol roka a tiez nic.zacala mi vraviet ze si mam dat ten liek-rolacutam cico...lenze pri tom sa nemozu nosit sosovky,ale ja ich mam.ale to by som nejak prezila,lenze som si precitala ten pribalovy letak a tie vedlajsie ucinky su hrozne.bojim sa toho,ja viem ze to zabera najviac,ale neviem ci mi to zato stoji...teraz pouzivam kozmetiku AVENE-francuzska,prirodna a velmi draha.toto mam pouzivat 3 mesiace a potom mi to ma zmiznut.no uvidim,zatial to pouzivam nejake 2 mesiace...okrem toho uzivam nejaky liek-bioacno,pijem zihlavovy caj a sojove mlieko...ak mi nepomoze ta kozmetika,tak sa este spolieham na antikoncepciu.a potom uz fakt neviem...poradte mi prosim