je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

RNG

Nepouzivajte ciste esencialne oleje, tie su prilis agresivne na plet. Zriedte si ich, najlepsie s kokosovym, ale aj s olivovym je fajn a nanasajte si to na noc, nech to ma casu posobit a absorbovat sa.

cedric

Pentium
takze to ten teatreeoil tak vysusuje?ved je to olej tak preco vysusuje hmm?takze si ho nemam vzdy davat asi hmm?ja si ho davam na taku vlhku tvar a to len tak malicko necapem nikdy vela na tvar par krat to dam na prst a pomazem tvar

cedric

Pentium
nevysuju ti to tak velmi ten head..?ja keby som si nedal niveu tak mam uplne suchu tvar a take lupi tak mas aj ty take?

pentium

cedric v lete mam strasne mastnu plet a v zime no uplne naodstrel,uplne vysusenu,musim stale nejaky krem mat na sebe,ale teraz posledne dva dni ma uz aj kremy stipu....taku mam uz vysusenu plet...

cedric

Pentium
ved toto ked som vonku tak stipe tvar od tej zimi je mi to fakt dost neprijemne.a v lete je zase velmi horuco a plet je staaaaaaaaaale mastna a mastna

pentium

ano,prve vyrazky musia povychadzat.Potom sa to zacne hojit,no ja teraz pouzivam velmi malo toho tea tree oilu aby mi nevysusil este viac tvar...
A z mojho pozorovania,mne sa na bokoch tvare robia vtedy vyrazky ked jem velmi vela cokolady...

cedric

Pentium a to ti pomohol ten had a teatreeoil??nic viac?no to ked si opisoval seba tak ako keby si omne rozpraval :( ale tak nerevem nad zrkadlom zijem stym a je to hnus!ja to fakt nechcem mat uz.tebe prve tie vyrazky povychadzali a potom sa ti to hojilo?