je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

lolko..

bol som v lekarni a povedali mi ze ten KONOPNY KREM NA AKNE nemaju v celej BB ze to sa objednavaa dpc.. moze to byt pravda ?

lolko..

jasne dam vediet neboy ... a chcem sa opytat deda vseveda ... mozem to pouzivat tak ... ze budem si cistit plet ako som ti napisal na pokeci postou ... tym mydlom a vodou a potom si natriem ten krem rano a vecer ???? mozem tak ci to ide na neumytu pokozku ?

robokop

lolo ---> nooo jasne , že chcem :) tak teda keď zajtra kupiš , tak pozajtra popozajtra mi napíš , či je nejaký výsledok oki ?? a potom si možno zaobstarám aj ja hehe :)

lolo..

robocop...ja som to tiez hladal a bolo mi povedane ze konopný krem na akne...zajtra ho idem kupit a uvidim co to spravi potom ti dam vediet ak ces :P

robokop

takže neperlivy rajec v modrom obale ?? okii zajtra si pôjdem kupiť niekolko toho :) no a sa chcem spýtať , že či nepoznáte niečo na odstránenie tých flakov , ktoré ostanú po vyrážkach... (aj keď viem , že sa tu už o tom hovorilo , ale stále som nenašiel konkrétnu odpoveď ) :)