je to pravda o akné?

Príspevok v téme: je to pravda o akné?
lolilo

používal som tie čistiace veci na pleť ako clean a clear a tak mam mastnu plet teraz si umývam len rano a večer a mám omnoho krajšiu pleť a robí sa mi menej akné ako predtým...len velmi dlho sa mi hoja tie staré vyrážky podkožné alebo aj normalne cervene flaky po vyrážke mi tam dlho ostanu čo nato?..prosim poradte..

----------------------------
www.zdravie.sk
Stručný článok o www.zdravie.sk

shagya

paneboze ako to ze si nevidel neperlivu mineralku_:D...urcite si videl len si nevnimal..ja kupujme rajec neperlivy v modrom obale...maju fakt vsade..a tri litre denne vypi a uvidis..precisti to organizmus a necistoty pojdu von normalnou cestou a nie cez kozu...

robokop

júj a to kde mám zohnať ? :D že nebublinkavú minerálku ? či to sa bežne predáva ? lebo som to ešte nevidel :) a z toho 3 litre denne .. teda 2 flaše heh

robokop

napomahaju vzniku akne ??? hmm ale keď bývam v rodinnom dome , a máme vodu zo studne , tak je v tom vela chloru ... to nevadi ?? takže iba čista voda z vodovodu ... hmm :(

dedo_vsevedo

ano cista voda z vodovodu.no najlepsie odstata.bublinkove mineralky radsej nie,niekde som cital ze napomahaju vzniku akne.

robokop

shagya chcel by som sa spytat , ako to myslíš čistej vody ? môže to byť minerálka , nejaká neochutená (matušov prameň, baldovska, budiš ) a z toho 3litre , alebo to musi byť čistá voda z vodovodu ??

shagya

ako pise Mati..ze to malo nieco spolocne s oblickami..tak ludia namiesto kupovania hluposti drahych liekov a neviem coho...skuste jednu velmi jednoduchu vec...ktoru mozte robit vsetci a ani paty nevytiahnete z domu...je to prakticky zadarmo a mozte to praktizovat kedykolvek kdekolvek...

PITNY REZIM...o to tu ide z najvacsej casti...zacnite pit tri litre cistej vody denne a o par tyzdnov- a u niektorich ako aj u mna o par dni sa nebudete stacit cudovat...

peter737

dobry den chcem sa spyytat ze ked si niekto vytlaci akne thak ako sa daa zryychlit to zmiznutie toho co tma zostalo tek kazvicky alebo ako sa to volaa.... dakujem a este ako odstraanim zacervenanie tvaare??

Mati

Lian. Ja mam skusenosti. Bola som u riadneho homeopata, ktory zistil aj ine nedostatky, hlavne pokial ide o oblicky, a vyjadril sa, ze je to s akne prepojene. Dal mi asi tri alebo styri druhy liekov - teda tych guliciek... no a stalo ma to teda dost penazi, ale aj casu. Nepomohlo.